Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Spotify Mod Apk Sınırsız Müzik Dinle Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELERSAMSUNG

SPOTİFY MOD APK SINIRSIZ MÜZİK DİNLE

Spotify Mod Apk Sınırsız Müzik Dinle

Milyonlarca müzik ve videoya ulaşabileceğiniz bir programdır. Ücretsiz video ve video izleyebilirsiniz. Arama tuşuna basıp istediğiniz video ve müzikleri izleyip dinleyebilirsiniz. Öneri alabilirsiniz. İstediğiniz müzikleri videoları koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kişilerin ünlülerin dinlediği müzikleri sizlerde dinleyebilirsiniz. Kendinize ait radyo ekleyebilirsiniz. Bilgisayardan, tabletlerden, telefonlardan, televizyonlardan dilediğiniz gibi girebilirsiniz. Hiçbir şekilde kısıtlama olmadan uzun yolculuklarda okulda evde yeni müzikleri keşfedebilirsiniz.

5C8Cd27607291C1D74Ffeb97
Spoti̇fy Mod Apk Sinirsiz Müzi̇k Di̇nle 4

Nasıl kullanılır?

Öncelikle telefonunuza veya bilgisayarınıza bu programı indiriyorsunuz. Sonrasında üye oluyorsunuz. Facebook veya senkronize edip arkadaşlarınız hangi müzikleri dinlediğini hangi videolarını izlediğini görebilirsiniz. Üstteki göz at bolümünden en çok dinlenen müzikleri istediğiniz tarzları seçiyorsunuz. Karışık müzik dinlemek isterseniz karışık çal kısmına tıklayıp karışık müzik dinleyebilirsiniz. Takip et kısmına tıklarsanız istediklerinizi kaydedebilirsiniz. İstediklerini silebilir ve indirebilirsiniz. Aslında bu uygulama ücretli fakat ücret ödemeden de siz dinleyebilirsiniz. Sadece karşınıza reklam çıkıyor onlara maruz kalıyorsunuz.

5A9F376A7A27Dc02Ae850579867B5754
Spoti̇fy Mod Apk Sinirsiz Müzi̇k Di̇nle 5

Spotify Sınırsız Dinleme Hilesi


Karşımıza bazen kısıtlama çıkabiliyor. MOD APK sınırsız müzik dinleme hilesini sizlere sunuyorum dilediğiniz gibi arama yapabilir şarkılar arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilir reklam çıkmadan müzik dinleyebilir bir çok özellikten yararlanabilirsiniz. Spotify – Müzik ve Podcast’ler v8.5.11.762 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Hemen indirip istediğiniz gibi müzikleri keşfedebilirsiniz.

Spotify Codes
Spoti̇fy Mod Apk Sinirsiz Müzi̇k Di̇nle 6
X

SPOTİFY MOD İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Apk Uygulama Nedir? Zararlı Mıdır?

Android Package Kit yani kısaltılmış hali olan Apk uygulama. Apk uygulama veya dosya indirmek aslında zararlı değildir. Zaten telefonumuzun içerisindeki uygulamaların hepsi de birer Apk dosyasıdır. Ancak o uygulamaların hepsi belli bir platformun altında toplandığı için apk uygulamalar farklı ve zararlı bir uygulamaymış gibi gözüküyor. Ancak sanıldığı gibi herhangi bir zararı bulunmuyor. Aksine bir çok ak uygulama diğerlerine göre daha az yer kaplıyor.

HD SMTH APK FOTOĞRAF GİZLEYİCİ LİNKİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı