Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hd Smth Apk Fotoğraf Gizleyici Linki Programdestek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELERSAMSUNG

HD SMTH APK FOTOĞRAF GİZLEYİCİ LİNKİ

Hd Smth Apk Fotoğraf Gizleyici Linki.

Öncelikle bir çoğumuz fotoğraf çekilmeyi çok seviyoruz. Anı olarak kalmasını istiyoruz ve çekildiğimiz fotoğrafların birkaçını ailemizin görmesini istemediğimiz için gizlemek durumunda kalıyoruz ve bazı telefonların kendine ait albüm saklama özelliği bulunurken bazı telefonlarda bulunmuyor. Onun için uygulama araştırmak zorunda kalıyoruz fakat bazı uygulamalar fotoğraflara zarar verebiliyor, kendi kendine silinebiliyor, gizlediğimiz halde yeniden galeride görünebiliyor bunların olmaması için size bir HD SMTH uygulamasını önereceğim.

Whatsapp Image 2020 06 01 At 17.47.09
Hd Smth Apk Fotoğraf Gi̇zleyi̇ci̇ Li̇nki̇ 3

Hd Smth Nedir?

Oldukça basit bir uygulamadır. İlk olarak indiriyorsunuz kendinize ait bir şifre belirliyorsunuz. İstediğiniz rengi seçip renk ayarları yapabiliyorsunuz. Galerinizdeki gizlemek istediğiniz resim veya videonun üstüne basılı tutup paylaş dedikten sonra HD SMTH bölümüne tıklıyorsunuz. Belirlediğiniz şifre desenini yapıp uygulamaya girebilirsiniz. Görünür görünmez diye iki bölüme ayrılıyor görünür taraftakiler de galerideki fotoğraflarınız bulunmaktadır görünmez tarafta ise gizlediğiniz fotoğraf bulunmaktadır. Sağ üst köseden ayarlara girip istediğiniz gibi her şeyi değiştirebilirsiniz. Ve bu sayede aileniz görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı ve videoların bu uygulama sayesinde gizleyebilirsiniz. Fotoğraflarınız ve videolarınız silinmeden zarar görmeden kullanabileceğiniz bir program öneriyorum size. İndirmek için hemen aşağıda bırakacağım linke tıklayabilirsiniz.

X

HD SMTH APK İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Whatsapp Image 2020 06 01 At 17.47.09 2
Hd Smth Apk Fotoğraf Gi̇zleyi̇ci̇ Li̇nki̇ 4

Apk Uygulama Nedir? Zararlı Mıdır?

Android Package Kit yani kısaltılmış hali olan Apk uygulama. Apk uygulama veya dosya indirmek aslında zararlı değildir. Zaten telefonumuzun içerisindeki uygulamaların hepsi de birer Apk dosyasıdır. Ancak o uygulamaların hepsi belli bir platformun altında toplandığı için apk uygulamalar farklı ve zararlı bir uygulamaymış gibi gözüküyor. Ancak sanıldığı gibi herhangi bir zararı bulunmuyor. Aksine bir çok ak uygulama diğerlerine göre daha az yer kaplıyor.

CLASH OF CLANS MOOD APK SEVİYE ATLAMA VE ALTIN HİLESİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı