Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY S9------------------- İNCELEME
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY S9 İNCELEME

Samsung Galaxy S9 İnceleme

Samsung un en sevilen serilerinden olan S serisi ile karşınızdayız yine. Tasarım olarak pek değişmeyen ancak özellik açısından oldukça oldukça geliştirilen Galaxy S9, Samsung un en iyi telefonları arasına giriyor. Tasarım pek bi değişikliğe uğramayan ve sadelikten yana olan Galaxy S9 özellikleri ile rakiplerine göz dağı veriyor. İpjone X e çok yakın özelliklere sahip olan Galaxy S9 un, bazen İphone X i geçtiğini bile söyleyebiliriz. Tasarım olarak ana ekrana baktığımız da yine ince çerçeveler ve Full HD+ bir ekran örüyoruz. Arka kasaya baktığımızda ise, kamera ve LED aynı şekilde konumlandırılırken hemen, yanlarında bulunan parmak izi okuyucu bu kez kameranın hemen altında konumlandırılmış. Hangi açıdan bakarsanız bakın harika bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy S9 oldukça fazla beğeni toplamayı başardı. Kendini her anlamda fazlasıyla geliştirmeyi başaran Samsung Galaxy S9 rakiplerine büyük bir göz dağı veriyor. Büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen oldukça ince olan S9 rahat bir kullanım sağlıyor.

Kamera

Kamera açısından kendini çok geliştiren Samsung Galaxy S9 bünyesine AR emoji ekleyerek yeni nesil akıllı telefonun kamerasını oldukça eğlenceli bir hale getirdi. Ön kamerası ile yaptığınız selfie çekimleri esnasında eğlenceli anime karakterleri ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Sizin yüz hatlarınız ve vücut ölçülerinize göre sizin bir nevi kopyanızı çıkartıyor. Tabiki daha sevimli ve eğlenceli hali olarak. Kamerayı eğlence için olduğu kadar fotoğraf tutkusu olanları da düşünerek tasarlayan Samsung Galaxy S9 renk canlılığı ile fotoğraflarının daha canlı durmasını sağlıyor. Eğlence ve mükemmeliyeti tek bir kamerada buluşturan Samsung Galaxy S9 oldukça başarılı.

Genel Bakış

Tasarım olarak kendini pek fazla geliştirmeyen Samsung Galaxy S9 kendini oldukça geliştirmiş. Geliştirilen özellikler arasında en çok beğenilen kamerasına eklediği AR emoji oldu. Sade, şık ve oldukça kullanışlı bir akıllı telefon olan Samsung Galaxy S9 hem iş kullanımı için hemde oyun tutkunları için oldukça kullanışlı bir model. Batarya açısından bakıldığında ise 1.5 saat aktif kullanım süresi sunuyor. Oldukça iddialı ve uzu bir süre. Samsung Galaxy S9 İnceleme mizin sonuna gelirsek Samsung un çıkardığı en iddialı telefonlardan biri diyebiliriz.

SAMSUNG GALAXY S8 İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: