Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY S8 -------------------İNCELEME
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY S8 İNCELEME

Samsung Galaxy S8 İnceleme

Samsung un en çok sevilen serilerinden olan Galaxy S serisi bünyesine çok ses getirecek bir akıllı telefon daha ekledi. Tasarım olarak diğer tüm kardeşlerinden farklılık gösteren Galaxy S8 beklentiileri yüksek tuttuğu gibi donanımsal olarak ta büyük değişikliklere gitti. Full HD+ ekrana sahip Galaxy S8 in ekranında hiç tuş bulunmuyor. Ancak tamamen ekrandan oluşuyor da diyemeyiz çünkü incede olsa çerçevesi var. Arka kasasına baktığımızda ise kamera, LED ve parmak izi okuyucusunun yan yana bir şekilde konumlandırıldığını görüyoruz. Telefonun bataryası değiştirilebilir bir batarya değil bu de arka kapağının artık açılmadığını gösteriyor bizlere. Telefonun hemen alt kısmında ise şarj girişi, kulaklık jakı ve hoparlör bulunuyor. Yenilenmiş tasarımı ile oldukça dikkat çeken Samsung Galaxy S8 oldukça beğeniliyor. Siyah, mavi,, uzay grisi ve gold olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunuyor bizlere.

Kamera

8 megapiksel ön kameraya sahip olan Galaxy S8 çekim kalitesini en yükseğe çıkarmayı hedefliyor. Odakları en iyi şekilde alabilen ve kötü fotoğrafları iyileştirme özelliği ile oldukça başarılı bir ön kameraya sahip. 12 megapiksellik ana kameraya sahip olan, Galaxy S8 in normal çekimleride oldukça başarılı. Fotoğrafların canlılığını koruması ve en net halde çıkarması ile ismini duyuran Galaxy S8 bu konuda gerçekten oldukça başarılı. Çektiğiniz tüm fotoğraflara dikkatle ve büyük bir özenle rengini, ışığını, netliğini ve çözünürlüğünü ayarlaması ile oldukça başarılı bir kamera özelliği oluyor. Harika fotoğraflar çekmenize yardımcı olan Samsung Galaxy S8 oldukça seviliyor.

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 İnceleme 2

Genel Bakış

Samsung Galaxy S8 İncelememize devam edersek, genel anlamda oldukça başarılı bir akıllı telefon. Ekran ve donanım olarak kendini oldukça geliştiren ve oldukça sevilen Galaxy S8 ilgiden oldukça memnun duruyor. Donanım olarak bünyesinde hatalara hiç yer vermeyen Galaxy S8 oldukça başarılı. Donma, yavaşlama gibi sorunlara asla yer vermeyen Galaxy S8 oldukça hızlı ve kullanışlı bir yapıya sahip. Gayet güçlü bir bataryaya sahip olan Samsung Galaxy S8 bu konuda takdirleri topluyor. Aktif kullanımda ortalama 24 saat lik bir pil kullanım süresi sunuyor. buda oldukça uzun bir süre. Samsung Galaxy S8 İnceleme mizin sonuna geldik. Son olarak toparlamak gerekirse, hem çok şık ve göz alıcı hemde çok başarılı bir akıllı telefona ev sahipliği yapıyor.

GENERAL MOBİLE GM 8 İNCELEMESİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: