Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GENERAL MOBİLE GM 8 ---------------İNCELEMESİ
İNCELEMELER

GENERAL MOBİLE GM 8 İNCELEMESİ

General Mobile GM 8 İncelemesi

Bir Türk markası olan General Mobile 2015 yılında Google ile yaptığı iş birliği sonucu Android telefon dünyasına adım attı. Bu güne kadar bir çok model çıkaran ancak, hak ettiği değeri görmeyen bir milli markamızdır. General Mobile ailesinin en son üyesi olan GM 8 yeni nesil bir tasarıma sahip. 5.7 inçlik ekranı HD+ çözünürlüğe sahip. Full HD ekrana sahip olmayan GM 8 ekranında hiç tuş yok ancak ince bir ekran çerçevesi mevcuttur. Arka kasasında ise kamerasını ve hemen altında parmak izi okuyucusu bulunuyor. Yeni nesil diğer akıllı telefonlara göre farklılık gösteren bir arka kasaya sahip çünkü hala açılabilir bir arka kapağa sahip. Buda eskiyle yeniyi bir arada tutuyor gibi. Alt kısımda hoparlör ve şarj girişi bulunurken kulaklık jakı telefonun sol üst köşesinde olacak şekilde konumlandırılmıştır. Kenarları, diğer aile üyelerine göre daha yuvarlak şekilde gelmektedir. Tasarım olarak kendini pek değiştirmeyen General Mobile, donanım olarak oldukça gelişti.

Kamera

13 megapiksel kamerası olan General Mobile GM 8 ön ve arka kameralrında aynı megapiksel çözünürlüğe sahip. Ancak arka kamerası ön kamerasına göre daha iyi bir deneyim sunuyor diyebiliriz. Işığın geliş yönüne kontrol edebiliyor ve buda General Mobile GM 8 in kamerasının daha iyi olmasını sağlıyor. Yaptığınız bütün çekimlerdeki canlılığı koruyan General Mobile GM 8 harika fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor. LED desteği bulunan ön kamerası ile karanlık ortamlarda bile çok rahatlıkla selfie çekimleri yapabilirsiniz. Ultra genişlik ve derinlik algılama gibi özellikleri yok ancak, oldukça iyi bir çekim gücüne sahip diyebiliriz. Bir Türk markası olan General Mobile GM 8 oldukça başarılı diyebiliriz aslında.

Genel Bakış

General Mobile GM 8 İnceleme mize devam edersek, ilk bakışta tasarım olarak olmasa bile donanım olarak kendini oldukça geliştirdiğini fark edebiliyoruz. Artık daha hızlı bir kullanıma sahip olan General Mobile GM 8, kullanıcılarını sevindirecek bir değişim yaptı. Parmak izi sensörünü kendi akıllı telefonlarına yeni yeni adapte etmeye çalışan General Mobile, GM 8 ile oldukça başarılı olmuş. Bir önceki telefonlarında kullandığı parmak izi okuyucusuna göre GM 8 parmak izini daha hızlı algılayabiliyor. Batarya olarak bakıldığında ise eski göre bu konuda da kendini oldukça geliştiren General Mobile GM 8 ile oldukça uzun süren bir batarya performansına sahip. General Mobile GM 8 İnceleme mizin sonuna gelirsek eğer bir Türk markası olan General Mobile oldukça başarılı bir telefon çıkarmış. General Mobile GM 8 İncelemesi.

OPPO A9 2020 İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: