Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Samsung Galaxy J8 Prime İnceleme Programdestek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

Samsung Galaxy J8 Prime İnceleme

Samsung Galaxy J8 Prime İnceleme
Galaxy J8 Prime Samsumg’un orta halli fiyat grubuna giren bir telefonudur. Diğer seri üyelerinden tasarım olarak farklılık gösteren Galaxy J8 Prime oldukça rağbet görmüştür.

Tasarım


Galaxy J8 Prime diğer J ailesinin üyelerine gösrel tasarım açısından oldukça farklıdır. Diğer aile üyelerine göre Full HD ekrana sahiptir ve hiç tuş bulunmamaktadır. 32 GB ve 64 GB’lık iki farklı depolama seçeneği sunmaktadır. Arka kasası J7 2018 te gösterdiği değişikliği takip edip açılmamaktadır. Tam ortasına yerleştirilmiş kamerası ve hemen altında parmak izş okuyucusu bulunmaktadır. Telefonun en alt kısmında ise hoparlör, şarj girişi ve kulaklık jakı yer alıyor. Dışardan bakıldığı zaman tasarımıyla çok şık görünüyor.

Özellikleri Ve Genel Bakış


J8 Prime hem oyun tutkunları hemde yoğun çalışanlar için gayet uygun bir modeldir diyebiliriz. Yazılımsal donanımıyla gayet güçlü olan bu akıllı telefon donma, aksaklık, yavaş sayfa geçişi gibi özellikleri tamamen siliyor. Ailenin diğer üyeleri olan J7 2015, J7 2016 ve J7 2018 de görülen ekran da kayma, parlıklığı kısınca ekran da yanıp sönen siyah beyaz ışıklar, güç duşunun ve şarj jakı’nın bozulması, batarya ömrünün kısa olması ve hoparlör ses sisteminde düşük performans olması gibi bir çok sorunda giderilmiştir. Kısacası J8 Prime J ailesinin kusursuzlaştırılmış halide diyebiliriz. Aralıksız 5 saat 22 dakika konuşma süresi olan J8 Prime orta halli telefonlara göre gayet iyi bir performans sunmaktadır. Çok fazla enerji tüketimi sağlayan, yüksek çözünürlükle daha iyi performans alabileceğiniz oyunları ve uygulamaları rahatlıkla kullanabileceğiniz bir telefondur. İçerisinde Word desteğini en kolay haliyle bulunduran telefon öğrencilerin, çalışanların ve oyun tutkunlarının gözdesi haline gelmiştir. Son olarak toparlamamız gerekirse düşük fiyat ve yüksek performan isteyenler için her açıdan harika bir telefon diyebiliriz.

SAMSUNG

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: