Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Android Devi Samsung - PROGRAMDESTEK.COM
SAMSUNG

Android Devi Samsung

Android Devi Samsung


Tüm dünyada bilinen birçok alanda çok başarılı olan Samsung markası akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda android’in dünya devi olurken aynı zamanda da evimizin bir çok yerinde çok başarılı olarak yer almaktadır. Televizyon, buzdolabı çamaşır makinesi ve daha bir çok ev eşyası ile hayatımızda büyük önem taşımaktadır. Elektronik devi olan Samsung, 1938 yılında Lee Byung -Chul tarafından kurulmuştur. Ana merkezi Güney Koredir. Çok uzun yıllardır hayatımızın bir parçası olan elektronik devi Samsung Asya elektronik pazarlarının büyük ekonomi krizlerinden hiç hasar çıktığı bilinmektedir. Bir çok alanda devleşen Samsung 3D LED TV’nin gelişimde büyük rol üstlenmiş ve bir çok konuda da liderlik statüsünü korumaktadır. Dünya çapında telefon üretimi ve satışın birinci sırada olan IBM’nin ardından birçok patent ve ödül alan ikinci şirkettir. Samsung her ürününde çözüme kolay yoldan ulaşım sağlamıştır. Buda ürünlerini daha her yaş grubunun daha kolay anlayıp kullanmasına sebep olmuştur


Samsung Ev Eşyaları

Samsung eletronik pazarının bir devi halindedir. Neredeyse her türlü elektronik ürünün üretimini sağlayarak bi çok alanda liderliği elinde tutmuştur. Geçmişten günümüze kadar Samsung buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırınları, ankstre ocakları, televizyonları ve küçük ev aletleri ile hayatımızın önemli bir parçası olmuştur. Samsung ailesi bizlere genellikle yüksek kalite, kolay kullanım ve güven sağlamıştır. Dünyanın bir çok yerinde orta fiyat aralığı ve kaliteli ürün imkanı sunan Samsung hemen hemen her evde yerini almaktadır. Ev aletleri en çok annelerimizin, eşlerimizin ilgisini çekmektedir. Artık dünya genelindeki bir çok kadın çalıştığı için önceden yemek hazırlayıp dondurup daha sonra aynı tazelikte yemek ister. Samsung buzdolapları ve mikrodalgaları bize bu imkanı sunmaktadır. Buzdolapların da, derin dondurucuların da sakladığınız herhangi bir ürün ilk gün ki tazeliğini korumaktadır. Mikrodalga fırınlar ise bizlere ilk gün ki lezzet ve sıcaklığı tekrardan sunmaktadır. Artık günümüz kadınlarının evlerine ayıracak az vakitleri oldukları için çamaşır ve bulaşık derdiyle uğraşmaktansa ailesine vakit ayırmayı tercih etmektedir. Samsung bunun farkında ve kadınlar için harika imkanlar sunmaktadır. Kısa programlı ve çamaşırların % 40 daha az kırışması amaçlanan ultra sessiz çamaşır makineleri, kısa sürede yüksek hijyen oranlı bulaşık makineleri ile hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Sese hassasiyeti bulunan, yeni doğan bebekleri olan aileleri de düşünen Samsung sadece 10 desibel ses çıkartan neredeyse tamamen sessiz olan elektirikli süpürgelerle uzun bir süre gündemde olmuştur. Yüksek çözünürlük harika ses kalitesi ve % 80 sanal gerçeklik hissi veren televizyonları ile Samsung televiyon sanayinin devi olma rolünü hala tek başına üstlenmektedir. Televizyonlarında internet bağlantısı, USB ve SD kart girişi bulunan Samsumg marka televizyonlar sizleri sadece uydu yayınları izlemeye mecbur etmeyip bir çok etkinliği dev ekran televizyonlarınızdan yapabilme imkanıda sunmaktadır.

Samsung Urunler(1)


Samsung Taşınabilir Elektronik Eşyaları


 
TELEFON Samsung her alanda olduğu gibi bu alanda da ön plana çıkmayı başarmıştır. Kullanıcılarına yüksel kişisel güvenlik sunarak hem güven hemde sevgi kazanmıştır. Genelde orta segment telefonlarının tasarımının benzer olduğu bilinmektedir. Samsung’un alt, orta ve üst kademe telefonları bulunmaktadır. Ancak markanın anlayışları gereği düşük fiyat düşük kalite gibi  bir durum söz konusu değildir. Alt düzey bir Samsung telefona bile sahipseniz kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Zira Samsung her bütçeye uygun sevenlerine değer vermektedir ve ürünlerini kaliteli tutmaktadır. Bazı kullanıcılar belli bir süre sonra Samsung’un eski model telefonlarını yavaşlattığı iddiasıyla Android devi olan markayı kınasa da zaman ve teknoloji çok ilerlemektedir. Ve her marka gibi Samsung da bir süre sonra döngünün devam edebilmesi için sadece sistem güncellemeleri durdurmaktadır.

BİLGİSAYAR

Samsung, diz üstü ve masa üstü olmak üzere iki grup bilgisayar seçeneği sunmaktadır. Bilgisayarları hızlı ve aktif uzun süreli kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlük, hızlı iş bitirme özelliği ile Samsung bilgisayar alanında da harikalar yaratmaktadır.
 


TABLET

SAMSUNG çok fazla çeşit telefonu olduğu gibi tableti de mevcuttur. Zamandan tasarruf etmek isteyen öğrenciler, tatilde aile ziyaretlerinde her an mail atması gerekenler ve işini yakından takip etmek isteyenler için çok güzel fırsatlar sunmaktadır. Samsung tabletler genel boyut açısından büyük ve orta ağırlığa sahiptir. Şık görüntüsü kolay taşınabilme özelliği ve çok işlevli olup her bütçeye uygun fiyat seçeneğinin bulunması Samsung’u bu konuda da bir adım ön plana çıkartmaktadır.
 


Kamera

bir dönem herkesin içindeki fotoğrafçı ruhunu bulduğu kameralarda Samsungun büyü payı olmuştur. Kolay taşınabilir olması, farklı mercek seçeneklerinin bulunması ve tabiki her bütçeye göre değişen fiyat aralığı ile Samsung bu konuda da gönüllere taht kurmayı başarmıştır. Yüksek odak ve çözünürlüğe sahip olan Samsung kameralar mini ve büyük seçenekleri ile hayatınızın her anını ölümsüzleştirmeyi teklif etmektedir.

P30 LİTE İNCELEME  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: