Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Samsung Galaxy A20 İnceleme PROGRAMDESTEK.COM
SAMSUNG

Samsung Galaxy A20 İnceleme

Samsung Galaxy A20 İnceleme
Samsung’un orta halli cihazlarından olan Galaxy A ailesi tamamen tasarımını yenilemek konusunda oldukça kararlı görünüyor. Super AMOLED ekranı ve çift arka kameraya sahip olan bütçe dostu A20 çok beğeni kazanacak bir model. Öğrencilerin, yoğun çalışanların, sosyal medya tutkunlarının veya oyun bağımlılarının çok rahatlıkla tercih edebileceği bir model. Donma ve şarj sorunu yaşamadan her yanınızda olacak olan Galaxy A20’ye gelin biraz daha derinlemesine bakalım.

Tr Galaxy A20 A205 Sm A205Fzbetur Frontblue 155222652?$Pd Gallery L Jpg$

Genel Özellikleri Ve Kamera

Galaxy A20’ye genel olarak baktığımız zaman tasarım ve özellik olarak diğer kardeşlerinden farklılık gösteriyor. A20’nin arka kasasında çift kamera ve orta kısımda ise parmak izi okuyucu bulunuyor. 6.4 inçlik ekranıyla geniş ekran sevenler için harika bir model. tasarım olarak ilk bakışta ince ve çok şık bir görünüme sahip. Parmak izi okuyucunun yanı sıra pek güvenli bulunmasa da yüz tanıma kilidi de vardır. 13 megapiksellik arka kameraya eşlik eden 5 megapiksellik yüksek geniş açı ve derinlik algılama özelliği olan 2. Kamera eşlik etmektedir

Aynı anda birden fazla işi yapabilme imkanı sunan Galaxy A20 zamandan kazanmak isteyenler için oldukça iyi bir fırsat. Her akıllı telefonda olduğu gibi Galaxy A20’ninde en çok merak edilen özelliği ise şarj ömrünün ne kadar olduğu. Galaxy A20 sizlere aralıksız olarak 8 saat telefonla konuşma süresi sunuyor. Buda genel olarak bakıldığında yüksek performans ve düşük pil gücü demek oluyor. Genel düşünceler olarak orta halli bir telefondan insanlarımızın pek fazla umudu olmuyor ancak A ailesi tüm tezleri çürütmeyi hedefliyor. Kamerasının gece çekim modu bir çok üst segment telefonla eş değer diyebilir. İçinizdeki fotoğrafçı ruhu dışarı çıkarabilmeniz için size güzel bir fırsat sunuyor. Telefonun alt kısmında ise; şarj girişi, hoparlör ve kulaklık jakı bulunuyor. Diğer bir çok orta halli telefona göre hoparlör konusunda da beklentileri fazlasıyla karşılayan A20 ses dağılmalarını önleyerek sizlere harika deneyimler sunmayı başarmıştır.

SAMSUNG İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı