Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu NOTE 10 5G (CAMELiA - CAMELLiAN) IMEi REPAiR PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELERPROGRAMLAR

NOTE 10 5G (CAMELiA – CAMELLiAN) iMEi REPAiR

NOTE 10 5G (CAMELiA – CAMELLiAN) iMEi REPAiR Herkese merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlerle birlikte Xiaomi NOTE 10 5G cihazlarına imei repiar işlemleri nasıl yapılır onu göstereceğiz. Size verdiğiimiz işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptığınız takdirde bu işlemden başarılı bir sonuç alacaksınızdır. Ve bu cihaza imei repair işlemi yapabileceksiniz. NOTE 10 5G (CAMELiA – CAMELLiAN) iMEi REPAiR

Note 10 5G (Camelia - Camellian) Imei Repair

NOTE 10 5G iMEi REPAiR

NOTE 10 5G iMEi REPAiR Bu işlemde cihazın iki modelinede yapılan işlemler aynıdır. Bu işlemde kullanacağımız tool chimeradır. Cihazın olası bir durumda yedeğini almak için dft toolunuda kullanabilirsiniz. Cihazı kapalı halde chimera açıkken ses arttırma ve kısma tuşuna basarak usb kablosunu takın program telefonu görüp okuyacaktır. Okuduktan sonra patch imei kısmından orijinal imei yazıyoruz ve işleme başlıyoruz. Altta çıkan root kutucuğunu, cihazımıza root atmadığımız için işaretlemiyoruz. Ve işlemi başlatıyoruz. İşlem süresinde cihazın bilgisayarla olan bağlantısını kesmiyoruz ve işlem bitene kadar bekliyoruz. İşlem bittikten sonra cihazımızı açıp imei kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorun görünmüyorsa işlem tamam demektir.

NOTE 10 5G ARAMA GELMİYOR SORUN

NOTE 10 5G ARAMA GELMİYOR SORUNU Bu sorun imei repair işlemi yapılmış cihazlarda karşılaşacağımız bir hatadır. Birini aradağınız zaman geç arıyor ise ve biri sizi ararken çalmıyor ise bu sorunu düzltmenin yolunu sizlerle paylaşıyoruz. Yukarıda verdiğimiz işlemin aynısını tool değiştirerek TR TOOLS toolu üzerinden yaparsanız bu cihazda bu sorun ortadan tamamen kalkacaktır. TR tooolstan yapılan imei repair işlemi sonrasında hala bu sorun devam ediyor ise sorun kesinlikle operatörseldir. Sorunun yazılımsal olarak tek çözümü budur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı