Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Construction Simulator 3 APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Construction Simulator 3 APK İndir – 2022

Platform oyuncuları sunulan Construction Simulator 3 APK bir sene aradan sonrasında değişik platformlar için de duyuruldu. Mobil platformda oldukça küçük sayılmayacak kadar imal şimdi ise konsollara gelmeye hazırlanıyor. Construction Simulator serisi hem mobil bununla beraber bilgisayar platformunda oldukça beğenildi. İlk iki seri ile hem mobil bununla beraber bilgisayar platformuna çıkış meydana getiren oyun, üçüncü sürümü ile ancak mobil oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Astragon Entertainment tarafınca gösterilen imal bugün yeni gelişmeler ile gündeme adeta bomba şeklinde düştü. İkinci oyun ile 2018 senesinde Steam’e gelen oyun şimdi de konsollara gelmeye hazırlanıyor. Gaming lyfe tarafınca meydana getirilen haber de serinin üçüncü oyununun kısaca Construction Simulator 3’ün konsollara da geleceği duyurulmuş. Bilgisayar platformuna gelmeyen üçüncü oyun meydana getirilen habere göre bu sene içinde PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oyuncuların beğenisine sunulacak sonrasında yayınlanacak.

Construction Simulator 3 Apk İndir
Construction Simulator 3 Apk İndir

Yapım konsol oyuncularına Construction Simulator 3 olarak sunulup ve bu sürüm içinde Caterpillar, Liebherr, Case, Bomcat, Man, Still şeklinde dünyaca meşhur markaların iş makinaları yer alacak. Oyunun konsol sürümü ne vakit çıkacak belirtilmezken, fazlaca yakında çıkış yapacağı anlatım ediliyor.

Construction Simulator 3 oyunun sizlere sağladığı bu simulator ile gerçekten aynı tır kullanıyormuş inşaat yapıyormuş tadında aldığınız hissiyatı, başka oyunda alamayacağınızı söyleyebilirim. Oyundaki grafikler olsun tasarımlar olsun oynayış biçimi o kadar keyifli yapmışlar ki oyunu bırakasın gelmiyor. Construction Simulator 3 oyununa başladıktan sonra bu keyfi cidden doruklarınıza kadar yaşayacaksınız dostlarım. Oyunu rahatlıkla indirmeniz için program destek takipçileri sizlere konunun altına indirmek için buton ekliyorum. Bu butonu kullanarak oyunu indirip keyfinize bakabilirsiniz. Keyifli oyunlar dilerim dostlar.

 

X

Construction Simulator 3 MOD Full İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı