Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu MacBook Pro İncelemesi Genel Bakış PROGRAMDESTEK.COM
İNCELEMELER

MacBook Pro İncelemesi Genel Bakış


MacBook Pro İncelemesi Genel Bakış Apple yaptığı açıklamada MacBook Pro modelinin yeni nesil 8.ve 9. nesil işlemcilere sahip olarak güncellendiğini duyurdu. Gelmiş geçmiş ilk 8 çekirdek işlemcili MacBook bilgisayar olarak adlandırılan MacBook Pro hem içeriği hemde fiyatı ile dikkat çekiyor.


MacBook Pro Özellikleri


Yeni nesil işlemciden güç alan bu diz üstü bilgisayar bir önceki 4 çekirdekli MacBook modeline göre ise % 40 daha iyi performans sağlayacaktır. MacBook Pro yüksek çözünürlük, 3D grafikler, birden fazla 4K video düzenleme ve daha birçok eylem için eskisinden çok daha hızlı ve güçlü bir donanıma sahiptir. 15 inç ekrana sahip olan yeni MacBook Pro size bir çok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Hem görüntü açısından geniş bir alan sunarken aynı anda  birden fazla pencere kullanabilmeniz işlerinizi hızlıca bitirmenize yardımcı olacaktır. Bir mimar dan, doktora, öğretmene veya polise iş için kullanmak isteyen her meslek grubunun çok rahatlıkla kullanabileceği bütün donanımlara sahiptir. Eğer bir fotoğrafçı iseniz en karışık photoshop’ları artık çok kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün.  4K video çekimi esnasında görüntüleri çekimde hiçbir sorun olmadan kayda devam ederek düzenlemeniz de mümkündür. Çok karmaşık bir yapıymış gibi gözükse de aslında kullanım açısından çok pratik ve hızlı olması nedeniyle çok rahattır. Yeni butterfly klavyesini kullanmak harika bir deneyim olacaktır. Tasarımı ile şık ve gösterişli olan MacBook Pro’nun en çok merak edilen yanlarından biride enerji tüketiminin ne kadar olduğu.

MACBOOK PRO

Eğer bir MacBook Pro’ya sahipseniz ortalama 8 saat kesintisiz kullanabilmeniz mümkündür. Ek olarak normalde MacBook ailesinin diğer üyeleri gibi dokunmatik bir ekrana sahip değil ama MacBook Pro’yu kardeşlerinden ayıran bir yeni özellik ise Apple pencil desteğe sahip olmasıdır. MacBook Pro sizlere hayal gücünüzün kapılarını tamamen açmanızı sağlayacak eğlenceli bir ortam hazırlamış. Hem iş için hemde yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için tasarlanmış olan MacBook Pro ile harika işler başarabileceğinize eminim. Bir çok kişiye göre fiyatından dolayı tepki alsa da kalite asla ucuz değildir! Kutu açılışında 2 ila 4 yıl arası garantisi olduğu söylenilen MacBook pro modelinin donanımı çok güçlü kasası ise daha sağlam olduğundan dolayı sizlere daha uzun süre yol arkadaşlığı etmesi mümkündür.

KILIFLAR HAKKINDA KONUMUZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: