Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu LG Q60 İNCELEME ------PROGRAMDESTEK.COM
İNCELEMELER

LG Q60 İNCELEME

LG Q60 İnceleme
Son zamanlarda hızlı bir çıkış yapan LG oldukça göz alıcı bir akıllı telefon piyasaya sundu. Görünüş olarak göze oldukça hoş gelen LG Q60 meraklı bekleyen sevenleri ile buluştu. Tasarım olarak baktığımız zaman Full HD+ ekranında damla çentik bir selfie kamerası görüyoruz. Akada ise alışılmışın dışında bir tasarım aslında telefonun tam ortasında yatay bir şeklde konumlandırılmış olan 3 lü kamera sistemini görüyoruz. Hemen altında ise parmak izi okuyucu sensör yer alıyor. 6.26 inçlik ekranı ve 172 gram ağırlığı ile standart bir akıllı telefon boyutlarında oluyor. Arka ekranı ilk bakışta cam gibi gözükse de polikarbon bir yapıya sahip. Kısacası cam görünümü veren bir madde kullanılmış. Ancak LG Q60, tasarım konusunda oldukça başarılı. Tasarım ve donanım olarak yenilenmeside tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. LG Q60, alt segment bir akıllı telefon değil ancak orta ve üst segmentte değil. Fiyat konusunda hangi kategoriye gireceğine karar veremedik doğrusu. Ama bizce orta segment bir akıllı telefon.

Kamera

Telefonun ön tarafında 13 megapiksel çözünürlüğe sahip bir selfie kamerası bulunuyor. LG nin genel anlamda ürettiği bütün telefonlarının kameraları oldukça başarılı oldu hep. Aynı şekilde devam edşp çizgisini hiç bozmayan, LG Q60 13 megapiksellik selfie kamerasında oldukça başarılı. Çekim esnasında ışığı açıya göre ayarlayabilen LG Q60 sizlere kullanmak isteyebileceğiniz en güzel filtreleri de bir seçenek olarak sunuyor. Arkasında ise 30 megapiksellik ana kameraya, ultra derinlik özelliğine sahip olan 5 megapiksellik ve 16 megapiksellik ultra geniş açılı kamerası eşlik ediyor. buda fotoğraflarınızın harika bir hal almasını sağlıyor. Fotoğraf çekimleri beklenilenden çok daha iyi olan LG Q60 kullanıcılarının yüzü gülüyor.

Lg Q60
Lg Q60 İnceleme 2

Genel Bakış

LG Q60 akıllı telefon son zamanlardaki en iyi akıllı telefonlar arasına girebiliyor. Donanım olarak değişmesi LG Q60 a çok şey kazandırmış oldu. Daha çok güçlenmiş halde karşımıza çıkan LG Q60 oldukça başarılı. Performans ve kullanım açısından oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Batarya ömrü aktif film ve oyun gibi aktivitelerde 16 saat kadar dayanabiliyor. Normal bir kullanım şeklinde ise 2 gün kadar dayanabiliyor. Buda oldukça uzun bir süre oluyor. Ayrıca LG Q60 inceleme mizin sonuna gelirsek, aldığınız zaman yanında sizi şımartacak hediyelerde bulunuyor. Telefon kılıfı, hafıza kartı ve power bank gibi. Oldukça bonkör olan LG kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus İnceleme

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı