Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu LG G7 ThinQ İnceleme PROGRAMDESTEK.COM
İNCELEMELER

LG G7 ThinQ İnceleme

LG G7 ThinQ İnceleme
LG, G serisinin devamı olan ancak diğer kardeşlerin den büyük farklılık gösteren LG G7 ThinQ ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Yeni geliştirilmiş özellikleri ile rakip firmalara göz dağı vermiş gibi gözüküyor.

Tasarım


Tasarım olarak bakınca açıkcası ilk bakışta çok şık ve kibar bir akıllı telefonla karşılaşıyoruz. 6.1 inç ekranı ve 162 gram ağırlığı ile Iphone X’ ten bile hafif olan G7 ThinQ dünyanın en hafif akıllı telefonu oluyor. 6.1 inçlik ekranına rağmen tek elle kullanımının gayet rahat ve kolay olduğunu söyleyebilirim. Arka yüzey görüntüsü ise oldukça sade ve şık bir görünüme sahiptir. Arka yüzeyi cam bir gövdeye sahip olan G7 ThinQ, ekranı gibi Gorilla Glass 5 ile korunmaktadır. Telefonun çerçeveleri ise aliminyum ile kaplanmıştır. Bu da telefona su geçirmez bir özellik eklemiştir. 1.5 merte derinlikteki suya 30 dakika boyunca koruma göstermektedir. Her telefonda olduğu gibi en çok merak edilen şeylerden biri de pil ömrünün ne kadar olduğu. LG G7 ThinQ modelinde batarya açısındanda kendini oldukça geliştirmiştir. Aralıksız 10 saat 32 dakika boyunca telefonla konuşma süresi olan akıllı telefon bu özelliği ile bi çok rakibini geride bırakmıştır.


Kamera Ve Hoparlör


LG kamerasın da ve donanımın da yapay zeka desteği almıştır. Buda harika bir sonuç çıkması demek oluyor. G7 ThinQ sizlere 19 farklı çekim modu sunarken, geniş bir alana tuttuğunuz kamerası yerdeki en küçük karıncayı bile algılayabilir ve size hedef gösterebilir. G7 ThinQ kamera açısından oldukça yüksek bir puan almayı başardı. Hoparlör açısından beklentileri fazlasıyla karşılamayı başaran G7 ThinQ bu konuda neredeyse Iphone X’ i bile gölgede bırakmayı başarıyor. Sizlere ultra yüksek ses deneyimi sunan G7 ThinQ yüksek desibel seslerde bile sesin minimum dağılmasını sağlamayı başarmıştır. Buda kendisini bir çok telefondan üstün yapıyor. Ancak bütün bu özelliklere rağmen fıyatından dolayı pek rağbet görememektedir. P20, S10,S9+ gibi telefonlarla neredeyse aynı fiyata sahip olan G7 ThinQ’in bu yüzden pek tercih edilmesede, LG inanılmaz bir akıllı telefonun altına imzasını atmıştır.

SAMSUNG

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı