Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu League Of Legends: Wild Rift Ne Zaman çıkacak 2020
OYUNLAR

League of Legends: Wild Rift ne zaman çıkacak

League Of Legends: Wild Rift
League Of Legends: Wild Rift Ne Zaman Çıkacak 5

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi League of Legends: Wild Rift ne zaman çıkacak. Daha piyasaya çıkmadan adından fazlaca bahsettiren League of Legends: Wild Rift bütün oyun sevenlerin dikkatini üstüne çekmeyi başardı. Oyun bilgisayar versiyonu olan League of Legends oyununun mobile değiştirilerek uyarlanmış versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Riot Games tarafından düzenlenen ve yayıma sunulacak olan LoL mobile diyebileceğimiz oyun kesinlikle bütün savaş oyunu sevenlerin gözdesi olacakmış gibi duruyor. League of Legends: Wild Rift ne zaman çıkacak

League Of Legends: Wild Rift
League Of Legends: Wild Rift Ne Zaman Çıkacak 6

Geçtiğimiz günlerde açık betası yayınlanan oyunun birçok kitle tarafından beğenildiği gözle görülüyor. Bir taraftan da hiç beğenmeyen bir tayfanın olmadığını söylemek mümkün değil. Akıllara en yakın rakibi olan 5 vs 5 moba oyunu olan Mobile Legends: BANG BANG getiriyor. İki oyunun da kendine göre oyuncuları olmasına rağmen MLBB cilerin bir çoğunun Wild Rifte kayacakmış gibi gözükmesinin asıl sebeplerinden biri de hileler. Mobile Legends Bang Bang hilelerle başa çıkmakta biraz zorlanıyor gibi. Bu zorlanma kendi oyuncusu olan insanların Wild Rifte kayacakmış gibi gözükmesine yol açacak gibi duruyor.

League Of Legends: Wild Rift
League Of Legends: Wild Rift Ne Zaman Çıkacak 7

League Of Legends: Wild Rift hileler için önlemlerini aldı mı ? Oyuncular rahatlıkla oyunlarını oynayabilecekler mi yoksa Wild Rift de de hileler olacak mı ? Peki oyundaki ms sorunları nasıl giderilecek ? Oyunun serveri TR de var mı ? Bütün Türkiye oyuncuları da Avrupa serverinden mi bağlanacaklar ? Bütün bu soruların cevaplarını oyun tam olarak yayınlanmadan almak pek mümkün değilmiş gibi gözüküyor. Ne kadar da açık beta yayınlanmış olsa da oyun tam olarak paylaştıklarında asıl sorunları görebileceğiz. MLBB ve LoL oyuncularını karşı karşı getirecek olan oyunun tam paylaşılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir taraftan senelerdir piyasada olan Mobile Legends, Bir taraftan bilgisayarda senelerdir oynan League Of Legends.

League Of Legends Wild Rift Duyuruldu On Kayitlar Basladi 1571216189775
League Of Legends: Wild Rift Ne Zaman Çıkacak 8

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı