Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu KMSpico Full Gezginler İndir, KMSpico Nedir? **2021
PÜF NOKTALARIPROGRAMLAR

KMSpico Full Gezginler İndir, KMSpico Nedir? **2021

KMSpico İndir Nedir Full Gezginler

KMSpico Full Gezginler İndir, KMSpico Nedir? KMSpico uygulaması windows 10, microsoft office gibi programları orjinal olarak çeviren programdır. KMSpico orijinal ürün anahtarını, içerisinde bulunan toplu lisans anahtarıyla değiştirir. Yerel ağ sunucusundaki yapılan değişiklikle çevrimiçi olarak etkinleştirilmekten kaçınmak için, aynı ürünü taklit ederek, aktif bir ürün anahtarı oluşturur. Böylece, windows’unuz çevrimiçi sunucuyla bağlantı kuramaz ve direk olarak lisansınızı kabul eder.

KMSpico kullanmaya başladıysanız eğer windows’unuzu güncellememeniz gerekmektedir, aksi takdirdi güncellemeyle yazılım lisansınız kayıp olabilir. Korsan bir yazılım olduğu için kullanılması önerilmemektedir.. KMSpico her seferinde deneme sürümü olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Bundan dolayı windows 10, microsoft gibi yazılımları ücretsiz olarak orjinal kullanmanızı sağlamaktadır.

KMSpico full indir‘mek için konumuzun altında bulunan linkten indirmeniz mümkündür. İnternetteki bütün KMSPico‘lar gerçek değildir. Sahte bir KMSPico indirirseniz, bilgisayarınız kötü amaçlı yazılımlarla dolma ihtimali var. Bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızın proxy ayarlarını bozarak kullanıcı verilerinizi kötü kişilerin eline geçme ihtimali vardır. Sahte olan KMSpico’ları tespit etmek kolay değil adeta truva atı gibi gizlice uygulamada gizlenmiş olabilmektedir.

Kmspico İndir Nedir Full Gezginler
Kmspico İndir Nedir Full Gezginler

KMSpico Kullanımı

KMSpico kullanımı son derece basittir. Kullanmak için öncelikle windows güvenlik duvarınızı devredışı bırakmanız gerekmektedir. Bu işlemi yapma sebebimiz ise korsan bir yazılım olduğundan dolayı windows virüs olarak algılamakta ama bunun bir sakıncası yoktur. KMSpico programını indirdikten sonra exe dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Dosyayı çalıştırdıktan sonra direk ileri diyerek devam ettiğinizde program yüklenmiş olucaktır. Hangi microsoft yazılımını yükselticekseniz office, windows seçiniz. Seçim yaptıktan sonra programdan aldığınız active licance keyi yazılımınıza giriniz. Bunu yaptıktan sonra kullandığınız yazılım aktif edilmiş bir halde sahip olucaksınız. KMSpico yerine düşük ücretlere tek seferlik aktif yazılım lisansına internetten sahip olabilirsiniz.

X

KMSpico Full Gezginler İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı