Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu İPHONE 6S------------------------------------- İNCELEME
İNCELEMELER

İPHONE 6S İNCELEME

İphone 6S İnceleme

Apple ın merakla beklenen telefonu olan İphone 6S sevenleriyle buluştu. İphone 6S tasarım olarak değil ancak aldığı güncellemeler ve güçlendirdiği yazılımı ile gündemde. Bünyesine eklediği yeni özellikleri ile gelmiş geçmiş en iyi İphone diyebiliriz. 4.7 inçlik ekrana sahip olan İphone 6S, İphone 6 ya oranla daha kalın bir şekilde geliyor. Kamera ve diğer bütün özellikleri geliştirilmiş olan İphone 6s, İphone 6 da eleştirilen her ne varsa onları ortadan kaldırıyor ve eleştiriye yer vermiyor. Geliştirdiği 3D TOUCH teknolojisi ile gelen İphone 6S gayet başarılı duruyor. Kamera çekimi açısından, şu anki rakipleriyle kıyaslandığında İphone 6Sin kamerasının daha iyi olduğunu çok rahatlıkla görebiliyoruz. Bataryası İphone 6 ya göre geliştirilmek yerine küçülmesi İphone 6S için kötü bir izlenim oldu diyebiliriz. Artık daha hızlı ve daha canlı olan İphone 6S yenilenen özellikleri ile oldukça sevilmeyi başardı.

Kamera

Apple yeni telefonu olan İphone 6S in kamerasında bir kaç değişiklik dışında pek bir şeye dokunmamış gibi duruyor. Live Photos işlemi eklenen yeni İphone 6S sadece tek bir anı değil fotoğraf karesinin öncesi ve sonrasıyla da ilgileniyor. Üzerine basılı tutulduğunda bir kaç saniyelik hareket eden canlı resimler ile fotoğraflarınızın öncesinde veya sonrasında kaçırdığınız bir anınızı tekrar yakalama imkanı da sunuyor. İphone 5 ten farklı olarak sizlere gün içerisinde çekim tavsiyeleri de sunabiliyor. Fotoğraflarınızın renk ayarlarını en iyi şekilde ayarlayabilen yeni kamerası ile harika ve pürüzsüz fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor.

Genel Bakış

İphone 6S inceleme mize devam edersek eğer, bir kaç eksi yönü saymazsak Apple ın en iyi telefonu diyebiliriz. Kendini bir çok alanda geliştirmiş olması ona en iyi ünvanını kazandırdı. Rakibi olan yeni nesil diğer akıllı telefonlarla kıyaslandığı zaman ise bir çok rakibine göre daha iyi bir performans sağlıyor. Tek geride kaldığı yönü bataryasının küçültülmüş ve geliştirilmemiş olması. Yeni geliştirilmiş kamerası ve özellikleri ile oldukça ön planda. Tasarım olarak İphone 6 ile aynı tasarıma sahip olan İphone 6S in tek farkı telefonun alt kısmında bulunan yazıya S eklenmesi oldu. İphone 6S incelememizi sonlandırmadan son bir şeyler söylememiz gerekirse, donanımsal özellikleri kadar bataryası da gelişmiş olsaydı tamamen zirvede bir telefon olurdu.

GENERAL MOBİLE GM 8 İNCELEMESİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı