Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu IPHONE 6S FORMAT ATMA - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

iPHONE 6S FORMAT ATMA

İphone 6s Format Atma.

İphone 6s ilerleyen zamanlarda cihazın yavaşlaması ve donması sorunları oldukça can sıkıcı olmaya başlıyor. Manüel olarak atmak imkansız olan Apple telefonlara ayarlar veya bilgisayarınıza bağlayarak format atabilirsiniz. Ancak telefonunuz donduğu anda hareket ettirmekte sorun yaşadığınız zamanlarda ise şu şekilde kurtarıcı bir seçenek deneyebilirsiniz.

  • Ana ekran tuşu
  • Güç tuşu

Bu iki tuşa aynı anda 10 saniye kadar basılı tutarak bekleyiniz. Apple logosu çıkınca elinizi çekmeniz yeterli olacaktır. Ve anı kurtarmış olacaksınız.

Ayarlardan Format Atma

Öncelikle yapacağınız bu işlemle tüm verilerinizi kaybetmiş olacaksınız. Hesaplarınız, resimleriniz, videolarınız, müzikleriniz ve yüklediğiniz tüm uygulamalar silinip tamamen fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

  • Tüm ayarları sıfırla.
  • Tüm ayarları ve içerikleri sıfırla.
  • Konum ve gizliliği sıfırla.
  • Klavye sözlüğünü sıfırla.
  • Ağ ayarlarını sıfırla.
  • Ana ekran yerleşimini sıfırla.
Apple Iphone Fabrika Ayarlarina Sifirla 1 1
Iphone 6S Format Atma 2

Olarak 6 adet sıfırlama tercihi mevcuttur. İphone 6s inizi fabrika ayarlarına döndürmek için ise yapmanız gerekenler şu şekildedir. iPHONE 6S FORMAT ATMA

Cep telefonu şarj yüzdenizin en az yüzde 50 olması gerekiyor. Verilerinizi tekrardan geri yükleyebilmeniz için i Cloud, i Tunes hesap bilgilerinizi doğru bildiğinizden emin olun ve bilgilerinizi yedekleyin. Ancak şifrenizi doğru bildiğinizden emin olun aksi takdirde çıkış yaptıktan sonra eğer şifre yanlışsa cihazınızı açmada sorun yaşayabilirsiniz. Daha sonra cihazın ayarlar menüsünü açın. Oradan ayarlar, genel, sıfırla şeklinde takip ederek fabrika ayarlarına geri döndürme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

apple,iphone, format, donma, çözüm, fabrika ayarlarıon sıfırlama, apple iphone 6s format.

SAMSUNG GALAXY A71 iNCELEME

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı