Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY A71 INCELEME Program Destek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY A71 iNCELEME

Samsung Galaxy A71 İnceleme.

Samsung baştan aşağıya yenilediği A serisinde oldukça büyük bir yenilik yaptı. Tasarım olarak A70 le benzerliği olan bu akıllı telefonun A70s çıkması beklenirken gelmesi bir hayli kafaları karıştırdı. 6.7 inçlik infinity- O AMOLED bir ekrana sahip olan A71 in ekranında damla çentik bir kamera bulunuyor. Ancak diğer A serisinde olduğu gibi ekranı bölen bir çentik değil çünkü bu kez A71in kamerası ekran altı kamera olarak çıkıyor karşımıza. Oldukça ince bir çerçeve yapısına sahip olan A71 neredeyse tamamen ekrandan oluşuyor diyebiliriz. Arka kasasına baktığımız zaman üçlü kamera sistemi ve LED flash ı görüyoruz. Samsung Galaxy A71 İnceleme

Samsung Galaxy A71 Tanitildi Iste Tum Ozellikleri 2
Samsung Galaxy A71 Inceleme 3

Kamera

48 megapiksellik ana kamerası bulunan A71 i 12 megapiksellik Time of Flight sensörlü kamerası ve 12megapiksellik derinlik algılama özelliğine sahip kamerası eşlik ediyor. Samsung un şimdiye kadarki en yüksek Mehapikseline sahip kameralı telefonu olan A71 ilklere imza atıyor. 32 megapiksellik ön kameraya sahip olan A71 kamera açısından kullanıcılarının yüzünü oldukça güldürüyor. Görüntü kalitesinin en iyi olduğu resimler çekmeniz artık çok kolay. Renk ve ışığı en iyi şekilde ayarlayabilen Galaxy A71 fotoğraf tutkunları için harika resimler çekmenize yardımcı olacak.

A71
Samsung Galaxy A71 Inceleme 4

Genel Bakış

İlk bakışta çok şık ve gösterişli bir akıllı telefonla karşılaşıyoruz. Orta segmentte bulunan ancak özellikleri nedeniyle tamamen üst segmente hitap eden bu akıllı telefon oldukça iddialı bir giriş yaptı. 2020 de satışa sunulması beklenilen bu akıllı telefon tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Güçlü depolama alanı harika kamerası ile içinizdeki fotoğrafçı ruhu çıkarmanıza yardımcı oluyor.Pil gücü zaten yüksek olan Galaxy A serisi gücünü daha da arttırarak aktif kullanımda neredeyse 2 güne kadar dayanıklılık sağlayabilen bir bataryaya sahip A71i üretti. USB- C hızlı şarj desteği olan Galaxy A71 şarjda bekleme sürenizi azaltıp zamanınızdan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

samsung, inceleme,galaxy a serisi, a71 samsung.

HUAWEİ P SMART 2019 iNCELEME

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı