Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu İos Ve Androidte Kullanabileceğiniz Meditasyon Uygulamaları
PÜF NOKTALARIİNCELEMELERSAMSUNG

İOS VE ADNROİDTE KULLANABİLECEĞİNİZ MEDİTASYON UYGULAMALARI

İos ve Androidte Kullanabileceğiniz Meditasyon Uygulamaları.

Dünyaca içerisinde olduğumuz bu zor günlerde toplum olarak oldukça canımız sıkılmış durumda. Bir çoğumuz kendimize güzel uğraşlar bulurken bir çoğumuz ise konuda ne yazık ki pek de başarılı olamıyorlar. Bu yüzden bir çok kii evde meditasyon yapmaya ve kendini motive etmeye karar vermiş. Meditasyon ne diye soracak olursanız da aslında bir nevi kendi iç dünyanız da kendinizi teselli etmeniz diyebiliriz. Eğer sizlerde meditasyona başlamak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Çünkü bugün sizlere en iyi meditasyon uygulamalarının linkini veriyoruz.

Com.mindfi.app .Android Featured
İos Ve Adnroi̇dte Kullanabi̇leceği̇ni̇z Medi̇tasyon Uygulamalari 5

MindFi

MindFi uygulaması hem App Store da hemde Google Play Store da çok büyük bir rahatlıkla bulabileceğiniz bir uygulama. Uygulamanın ana teması 30 saniye ile 4 dakika arası değişen mini meditasyonlar la istediğiniz her an her yerde yapabiliyor olmanızı sağlıyor. Oldukça rahat bir kullanıma sahip olan uygulama kullanırken kafanızın karışmasını önler. MindFi yi indirmek için tıklayabilirsiniz.

Headspace
İos Ve Adnroi̇dte Kullanabi̇leceği̇ni̇z Medi̇tasyon Uygulamalari 6

Headspace

Tıpkı MindFi gibi gün içerisinde kullanımı oldukça rahat olan bir uygulama. Sadece karantina süreci içerisinde değilde çalışma zamanlarında ve ihtiyacınız olan her anda kısa meditasyonlar yardımı ile rahatlamanızı ve enerji depolamanızı sağlayacak olan bir uygulama. Ancak Headspace yi kullanmak için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Facebook hesabınızı bağlayabilir veya Gmail üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz ve uygulamanın kesinlikle ücretsiz olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Headspace ı indirmek için tıklayabilirsiniz.

Oak
İos Ve Adnroi̇dte Kullanabi̇leceği̇ni̇z Medi̇tasyon Uygulamalari 7

Oak

Sadece App Store da bulunan Oak ilk iki uygulamadan biraz daha farklı diyebilirim. Hem nefes alma egzersizleri hem de meditasyon yapabiliyorsunuz. Eğer uyku problemi yaşıyorsanız da uyku öncesi sizleri rahatlatmaya yarayan sesleri de dinleyebilirsiniz. Özellikle daha çok ASMR uygulaması olarak dikkat çekiyor diyebileceğimiz Oak ta yağmur sesi, kuş sesi, deniz sesi vs gibi çeşitli doğa sesleri ile rahatlamanızı sağlıyor. Ve kesinlikle ücretsiz bir uygulama. Oak ı indirmek için tıklayabilirsiniz.

Siiiiimpleee
İos Ve Adnroi̇dte Kullanabi̇leceği̇ni̇z Medi̇tasyon Uygulamalari 8

Simple Habit

Simple Habit hem Google Play Store da hem de App Store da oldukça kolay bulabileceğiniz kullanımı kolay olan bir uygulama. 5 dakikalık kısa meditasyonlar la gün içerisinde olan stresinizi atmanıza ve rahatlamanıza yardımcı oluyor. Simple Habit sizlere diğer uygulamalardan farklı bir yenilik sunmuyor ancak kullanım kolaylığı açısından oldukça dikkat çekiyor diyebilirim. Simple Habit i indirmek için tıklayabilirsiniz.

Meditasyon bir çoğumuzun hayatında önemli bir rol oynarken bir çoğumuz için ise pek bir anlam ifade etmiyor. Ancak ruhsal bir rahatlama için oldukça etkili ve kolay bir yöntem olduğunu söyleyebilirim. Gün içerisindeki koşuşturmalar, hayat ve iş stresi ve bir çok sorunla birlikte hem mental olarak hemde bedenen oldukça yoruluyor. Ve bazen kısa bir meditasyon ile rahatlamaya ihtiyaç duyuyoruz. Eğer sizlerde son günlerin stresinden kurtulmayı hedefliyorsanız bu uygulamalar oldukça işinize yarayacak diyebilirim. Kullandığınız uygulamayla ilgili fikirlerinizi bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

ZOOM FOR ANDROİD APK LİNKİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı