Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hello Neighbor Oyna - APK İndir **2021 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARAPK DOSYALARI

Hello Neighbor Oyna – APK İndir **2021

Hello Neighbor Oyna – APK İndir oyunu gizem türünde ücretli bir oyundur. Mobil ve bilgisayar oyunu olarak oynanabilmektedir. Oyunun başında yayınlanan sahnede, sokakta top oynayan çocuğun bahçeye topu kaçmaktadır. Topunu almak isterken feryat sesleri duymakta ve komşusunun bulunduğunu anladığımız eve pencereden gizlice bakmaktadır.

Pencereden baktığında komşusunun esrarengiz bir şey yaptığını görmüştür. Oyun Oyuncuya bu gizemi çözme rolü vermektedir. Oyunda muhtelif nesneleri bularak görevler tamamlanmakta ve bir sonraki parçaya sadece bu biçimde geçilebilmektedir. Gizemler çözülürken komşuya yakalanılmamalıdır. Gizemli komşuya yakalanıldığında oyun baştan başlamaktadır.

Hello Neighbor Oyna - Apk İndir
Hello Neighbor Oyna – Apk İndir

Hello Neighbor oyunu suni zekâ ile desteklendiği için komşu karakteri oyuncunun yapacağı birtakım hareketleri evvel tahmin edebilmektedir. Bu sebeple oyun içinde değişik stratejiler geliştirilmesi gerekmektedir. Oyun içinde değişik odalara ve depolara girilmesi gerekmektedir. Bu oda ve depolara girmek için ise anahtarlara, muhtelif eşyalara gereksinim vardır. Bu eşyaları bulmak için oyuncu nesneleri hareket ettirmesi gerekmekte. Oyun, oyuncuya bu eşyaları hareket ettirebilme kabiliyeti de vermektedir.

Örnek olarak bir eşya alınıp uzak ve istediği bir noktaya fırlatabilme imkânı vermektedir. Oyunun birtakım bölümlerinde bu fırlatma kabiliyeti de kullanılarak geçilebilmektedir. Ebeveynlerin evlatlarının oynadıkları oyunlar ile alakalı malumat sahibi olmaları ve çocukları kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı muhtemel riskleri azaltmak açısından ehemmiyet taşımaktadır.

Hello Neighbor oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyuncu, ücretli satın alınarak oynanabilen bir oyundur. Oyunda amaç, kahramanın komşusunun bodrumunda gizli saklı bir şeylerin sakladığını anlayıp bu sırrın çözülmeye çalışılmasıdır.

X

Hello Neighbor APK İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı