Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA Vice City Türkçe Yama İndir - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

GTA Vice City Türkçe Yama İndir

GTA Vice City Türkçe Yama, ülkemizde en çok kullanılan GTA eklentilerinden birisidir. Oyunun efsane serisi için çıkarılmış olan Türkçe yama, altyazılar ile oyunun Türkçe bir şekilde oynanmasını sağlar. GTA yani Grand Theft Auto Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilmiş ve Rockstar tarafından 2002 yılında yayınlanmıştır. Oyun, 2001 yılında yayınlanan GTA 3 oyunun ardından serisinin 4. oyunudur. 1986 yılında Miami’ye gelmiş olan gangster Tommy Vercetti’nin hapisten çıktıktan sonra pusuya düşürülen bir uyuşturucu anlaşması yapmasıyla iktidara gelişini takip etmektedir. Şehirde kendisine bunu yapan sorumluları arar ve bu süreçte diğer çetelerden güç alır. GTA Vice City Türkçe yama ile oyun daha başka bir hal almaktadır.

GTA Vice City Oynanış

GTA Vice City Oynanış, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanmaktadır. Oyun serbest dünyanın içerisinde bol bol gezinmeyi ve araç sürmeyi konu edinmiştir. Açık dünya tasarımında yer alan iki ana ada bulunur ve oyuncular burada diledikleri gibi gezebilmektedir. GTA Vice City, film ve televizyonlardan oldukça etkilenmiştir. Bunlara Scarface ve Miami Vice örnek gösterilmiştir.

Gta Vice City Türkçe Yama

GTA Vice City Konusu

GTA Vice City Konusu, Tommy Vercetti karakterini ele almaktadır. Bir cinayetten on beş sene hapis yatan Tommy’nin hapishane cezası sona erer. Güney kısımlarında uyuşturucu operasyonları kurmak isteyen patronu Sonny Forelli, serbest bırakılmasının ardından Tommy’i, sahtekar avukat olan Ken Rosenberg ile birlikte denetleme için pusuya düşürür. Tommy ve Ken buradan zar zor bir şekilde çıkarlar. Haberi duyunca öfkeden deliye dönen Sonny, Tommy’ye sonuçları tehdidi altında kendisine vermiş olduğu paranın yanı sıra uyuşturucuyu da geri getirmesini söyler. Ken, Tommy’i Albay Garcia Cortez’e borsanın kurulmasında yardımı dokunan kişi olarak atar. Pusudan dolayı duymuş olduğu üzüntüyü dile getiren Cortez, bunu kimin planlamış olduğuna bakmak için bir söz verir.

Soruşturma sırasında Tommy, kendisine yardım teklif eden birkaç kişi ile burada tanışır. Bunlar birkaç anlaşma karşılığında Tommy’den yardım ister. Böylece Türkiye’de sıkça oynanan bir oyun olan GTA Vice City hikayesi devam eder. Aşağıda yer alan butondan GTA Vice City Türkçe yama indirerek oyunu daha zevkli bir hale getirmeniz mümkündür.

Son yazımız olan Pixel Gun 3D Hile İndir okumayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: