Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu G611FF 9.0 U3 Yazılım İndir - PROGRAM DESTEK.COM
SAMSUNG

G611FF 9.0 U3 Yazılım İndir

Merhabalar Sevgili Program Destek takipçileri. Sizlere bugün j7 prime 2 cihazımız ile alakalı olan yeni yazılımını paylaşacağız. Üstelik U3 sürümünü. Samsung G611FF 9.0 U3 Yazılım İndir cihazımızın. Yazılımsal olarak sürümü düşük ise özellikle yazılımınızı yükseltmenizi tavsiye etmiyorum. Herhangi bir doğacak hatayı düzeltemeyebilirsiniz. Bundan dolayı telefonlarınız da oluşacak herhangi bir olay tamamıyla sizin kontrolünüz altındadır. Ayrıca bir sorun ile karşılaşırsanız yorumlarda bize ulaşarak sizlere yardımcı olmayı isteriz. G611FF 9.0 U3 Yazılım İndir.

G611Ff 9.0 U3 Yazılım İndir
G611Ff 9.0 U3 Yazılım İndir 3

GEREKLİ PROGRAMLAR

  • Bütün ODİN programları üzerinden yazılımı yükleyebilirsiniz. Çünkü odin ücretsiz bir yazılım yükleme aracıdır.
  • Ayrıca Z3X box sahip iseniz daha ayrıntılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.
G611Ff 9.0 U3 Yazılım İndir
G611Ff 9.0 U3 Yazılım İndir 4

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

Linkteki dosyayı indir.

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyasını indirip klasöre çıkart diyelim.

Dosya Kontrol.

İndirmiş olduğumuz dosyanın içerisinde yazılım dosyamızın olduğunu kontrol edelim. Hangi klasör içinde olduğuna bakalım sonrasında programda seçtiğimiz zaman zorluk yaşamayalım.

Programda Yazılım Seç.

Vermiş olduğum Odin sürümlerinden birini indirip kurma işlemi gerekmeksizin Odin programını veya varsa z3x box programını açınız. Odin programı üzerinden AP bölümüne tıklayıp yazılım dosyasını seçebilirsiniz. (4 parçalı romlarda cp,csc,bl kısımlarını da seçmelisiniz.)

Telefonu Moda al.

Telefonu tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Telefon tamamen kapandıktan sonra ses azaltma ve kısma tuşlarına basılı tutun, ardından güç tuşuna basın ve basılı tutun.

USB Drivers.

Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

Yazılımı Başlatma.

Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol alt tarafında bulunan START tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.

Yazılımı Bitirme.

Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programdaki alt bölmedeki yüzdelik dilim tamamlanmış ve hata vermemiş ise bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan telefonunuzun hatasını çözmüş oldunuz. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.

X

g611ff u3 yazılım indir

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: