APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLAR

FREE FİRE BATTLEGROUNDS MOD NİŞAN ALMA HİLELİ

Free Fire Battlegrounds Mod Nişan Alma Hileli

Bugün sizlere Program Destek ailesi olarak oldukça bilinen bir oyundan bahsedeceğiz. Pubg Mobile ile aşırı benzeyen hatta ayrıt dahi edilemez bir oyundur ve mobil bir oyunudur. Pubg Mobile a olan benzerliğinden dolayı genelikle pubg yi telefonu kaldırmayanlar deposu dolu olanlar bunu oynuyorlar. oyun pubg mantığı ile çalıştığı için bütün tuşlar aynıdır ama artık yeni bir özelikle konsol ekleyebiliyorsun böyle bir oyun inşallah yararlı olmuştur. Oyunun tek farklı pubg ‘da 100 kişi bir uçaktadır ve 1 haritada hepsi her hangi bir yerde atlar ve evlere girerek eşya toplamaya başlar. Her girdiğin evde mutlaka eşyalar oluyor zaten yani silah zırh vb ve alan daralıyor sizler alanın içinde olmak zorundasınız. Alanın dışında kalırsanız canınız bitiyor ve ölüyorsunuz. Heyecan artar oyun dahada zorlaşır bu yüzden beyaz alanda durman gerekir. Alan iyice küçülür ve herkes artık bir birini rahatça bulabilir. Çünkü saklanmak için evlerde pusu kurulur. Rakiplerinizde sizi bulmak için evlere girerler artık hanginizin silahı daha iyiyse galibiyeti alır. Oyunda birinci olan kişi altın kazanır.

Free Fire Mücevher Hilesi

Bu altınla da kasa açabilir kasadan silah deseni veya kostüm çıkabilir. Ayriyeten tek farklı pubg’da uçaktan atladığınız zaman direk atlanıyor ama Free Fire’de altınıza kay kay olarak atlıyorsunuz . Oyuncular Mücevher almak için Free Fire Hilesi hileleri çevrim içi jeneratör kullanmanız lazım kesinlikle. Yani bir yere sıkışıp kalırsanız veya sadece eğlenmek için oynarsanız olmaz sonuçta. Bu hileyi küçük çocuklar dahi yaparlar yapmanız gereken tek şey ; Oyunda köşede bulunan elmas ‘a tıklıyorsunuz. Bastığın zaman direk para ödemeniz için yazılar çıkıyor ve hiç bir yere tıklamadan alt tarafta geç yazıyor yazıyor ona tıklıyorsunuz. Karşınıza 3 tane reklam çıkıyor. Siz Bu reklamları izliyorsunuz ve bitince kabul ediyorum veya reddet yazıyor kabul ediyorum yerine tıklıyorsunuz size 2 tane elmas veriyor ve oyun sıralamasında direk yükseliyorsunuz. Bu oyunda elmas toplamak çok zor 2 sene oynayan oyuncunun bile sadece 1 tane elması var siz böyle yaparak oyun listesinde 1 listeye geçiyorsunuz oyuna başladığın zaman listeler var orada ilk başta isminiz yazıyor ve bu şekilde her oyunu kolay bir şekilde geçiyorsunuz.

Free Fire Nişan Alma Hilesi

Oyunun basit ve çok bilinen bir mantığı var aslında. Oyunda karşılıklı bir rekabet olduğu için karşı takım oyuncularını öldürmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmeniz içinde iyi bir şekilde nişan almanız ve rakibinizi vurmanız gerekiyor. Bu durum ise bazen oldukça zor olabiliyor. Bizlerde bugün sizler için zoru kolaylaştırmak için olan Nişan atma hilesini paylaşıyoruz.

X

FREE FİRE MÜCEVHER VE NİŞAN ALMA HİLESİ İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı