APK DOSYALARIOYUNLAR

KAFA TOPU 2 HIZ VE ÖZELLİK HİLESİ

Kafa Topu 2 Hız Ve Özellik Hilesi.

Kafa topu aslında iki kişilik oynan bir oyundur öncelikle oyuna baslarken karşı oyuncunun ve sizin takım seçmeniz gerekiyor. Sonrasında maç başlıyor. Her iki takımda da birer tane oyuncu bulunmaktadır. Oyuncular kaleyi korumak zorundadır. Kafanızla topa vurmanız önceliklidir. Rakibiniz sizi geçtik ce karşı taraf önde oluyor. Karşı taraf size topu attıkça siz kafanızla o topu yönlendirip kaleye atmaya çalışıyorsunuz. Düdük sesiyle maç biter ve kim galip gelirse maçı o kazanmış olur. Oyunda sağ ve sol olmak üzere iki ayrı hareket butonları bulunuyor. Bu hareket butonlarıyla birlikte kullandığınız oyuncunun hakimiyetini sağlıyorsunuz. Oyuncunuzun sağ, sol ve yukarı hareketlerini sağlıyorsunuz. Arka tarafta açılan panelden ise dondurma, büyütme, ve klonlama gibi bir çok mevcut olan özelliklerinizi aktifleştirebilirsiniz.

Kafa Topu Oyunun Hilesi


Bu oyunda puanınız ne kadar yükselirse karşınıza daha güçlü rakipler çıkıyor. Google Play’den bu oyunu fazlasıyla kişi indiriyor. Bu oyunu geçmeniz için vuruş tekniklerini çok iyi bilmeniz gerekir. Fazla elmas toplamak için ve üst seviyelere geçip rakiplerini yenmek için size bir apk dosyası sunuyoruz. Kafa topu aslında iki kişilik oynan bir oyundur öncelikle oyuna baslarken karşı oyuncunun ve sizin takım seçmeniz gerekiyor.

X

İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Apk Hile Nedir

Bir çok oyun sanal paralar veya altınlarla oynan bir düzene sahip. Ancak bu oyunlarda para kazanmak oldukça zor bir iş. Uzun süre oyun oynadığınız ve görevlerinizi tamamladığınız halde yeteri kadar para kazanamıyorsunuz. Bazı oyunlardan oyun parası veya altın kazanmak için reel yani gerçek parada yatırıp altın kazanabilirsiniz ancak gerçek para yatırıp sanal para kazanmak bir çok kişi için ne yazık ki mümkün değil oldukça maliyetli bir oyuna dönüşür. Ancak para ve altın hileleri sayesinde oyunlarda para kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Apk para hilesini indirip telefonunuzda kurduğunuzda artık sınırsız para hilesi istediğiniz eşyayı ve kostümü satın alabilirsiniz.

LEAGUE OF LEGENDS HIZ VE HASAR HİLESİ


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı