Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu En İyi 5 Netflix------------- Dizisi Program Destek.com
İNCELEMELER

EN İYİ 5 NETFLİX DİZİSİ

En İyi 5 Netflix Dizisi.

Dünyaca geçtiğimiz bu zor günlerde hepimizin canı oldukça fazla sıkılıyor. Aslında bu günler hep başlamak için fırsat bulamadığımız o dizileri izlemek için oldukça iyi bir fırsat. Başlamak isteyeceğiniz ve vaktinizi oldukça kaliteli bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak olan en iyi 5 Netflix Dizisini sizlerle paylaşıyoruz.

Sherlockkkkk
En İyi̇ 5 Netfli̇x Di̇zi̇si̇ 6

1- Sherlock

Arthur Conan Doyle nın ünlü romanından yola çıkılarak uyarlanmıştır. Daha önce film olarak karşımıza çıkan bu yapım şimdide oldukça etkileyici bir şekilde dizi olarak karşımıza çıkıyor. Sherlock Holmes ve eski askeri doktor olan arkadaşı ile birlikte Londra da 21. yüzyıldan kalma suçluları yakalamaya çalışıyorlardır.

Dark
En İyi̇ 5 Netfli̇x Di̇zi̇si̇ 7

2- Dark

Bir Alman yapımı olan Netflix in en gözde dizilerinden birisi diyebiliriz.Konusu oyuncuları ve dizinin ilerleme şekli oldukça seri ve akıcı bir şekilde ilerliyor. İki sezondan oluşan bir dizi oldukça dikkat çekmeyi başardı ve 2017 ye damga vurdu. Winden isimli bir Alman kasabasında kaybolan iki çocukla birlikte gelişen olayları çözmeye çalışan bir kasaba halkının günlerini anlatıyor.

Blackkkkkk
En İyi̇ 5 Netfli̇x Di̇zi̇si̇ 8

3- Black Mirror

2011 yılından beri hayatımızda olan Black Mirror serisi aslında en sıradışı bilim kurgu serilerinden birisi diyebiliriz. Uzun soluklu olan bu dizinin her bir bölümü aslında farklı bir içeriğe sahiptir. Aslında diğer dizilerden biraz daha farklı. En büyük farkı ise her bölümün birbirinden farklı hikayeler anlatması.

La Casa De Papel 4Sezon Turkce Indir Min 780X470 1
En İyi̇ 5 Netfli̇x Di̇zi̇si̇ 9

4- La Casa De Papel

Bir grup suçlunun bir araya gelerek yaptıkları dahiane bir soygun planıyla başlıyor her şey. Kraliyet darphanesine girip kendi paralarını basmak isteyen dahi grubun planlarında her şey taam olarak yolunda gitmedi. Planlar bozulunca köşeye sıkışan çetenin nasıl kurtulacağını anlatan nefes kesen bir seri.

Peaky
En İyi̇ 5 Netfli̇x Di̇zi̇si̇ 10

5- Peaky Blinders

Bu dizi konu olarak gerçek hayatta yaşanmış bir olayı konu alıyor. Peaky Blinders isimli çeteyi konu alan bu dizi 2013 de izleyicisiyle buluştu. Dizinin konusu genel olarak bir çete lideri ve görevlendirilen bir dedektif ile geçiyor diyebiliriz. Aynı zamanda 2. dünya savaşından yeni çıkmış çıkmış İngiltereyi de konu alıyor.

Canımızın oldukça sıkıldığı bu günlerde sizlerin kaliteli vakit geçirmenize yardımcı olacak Netflix in en iyi başyapıtlarını paylaştık diyebiliriz. Her kesime ve her zevke hitap edeceğini düşündüğümüz bu dizileri izlerken oldukça keyif alacağınıza emin olabilirsiniz. İzlediğiniz dizilerle ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın lütfen. İyi seyirler.

İOS VE ADNROİDTE KULLANABİLECEĞİNİZ MEDİTASYON UYGULAMALARI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı