Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Dream League Soccer 2016 Para Hilesi PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLARPÜF NOKTALARI

Dream League Soccer 2016 Para Hilesi

Dream League Soccer 2016 Para Hilesi Merhabalar Program Destek Takipçileri. Bugün sizlere Dream League Soccer 2016 Para Hilesi linkini vereceğiz siz değerli takipçilerimize. Bu linki indirmek ve kurmak oldukça kolay aşağıda nasıl indirileceğine dair de konu anlatımlı bir yazıyla bilgilendirme vereceğiz. Değerli takipçilerimiz.

Dream League Soccer 2016 Para Hilesi
Dream League Soccer 2016 Para Hilesi 3

Dream League Soccer Hile

Dream League Soccer Hile Futbol oyunu seven takipçilerimize Dream League Soccer bu oyunu öneriyoruz. Bu oyunu yükleyip ilk girdikten sonra önünüze bekleme sistemi gelecek o sistemi bekleyin. Sonra önünüze kaptan seçme için 9 tane oyuncu önerimi olacak ordan bir kaptan seçtikten sonra size oyun içi anlatım programı gelecek oyun size iyice anlatılıcak. Sonra oyun giriş hediyesi olarak 1000 lira verilecek. Ondan sonra yan tarafa tıklayıp transfer işlemlerini oradan gerçekleştirebileceksiniz. ondan sonra oyun size zorunlu olarak anlatım maçı yaptıracak A: şut, B: pas ve sert şut, C: orta. Zorunlu maçı oynadıktan sonra ayarlar kısmına tıklayıp takımı geliştirmek adını antrenman yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra bizim sizlerle paylaşacağımız linki indirip sınırsız para ya sahip olabilirsiniz. Bu para sizin oyuncu alımınızı saha iç ve dış dekorasyon yapmanıza kolaylık sağlıyacak. Bu oyunda hem ülke çapı hemde lig yükselimini başarmak için maçları atlamadan oynayınız. Bu oyunda kendi formanızı tasarlıya bilirsiniz. Veya istediğiniz takımın formasınıda alabilirsiniz aynı şey logolar içinde geçerlidir takımınız isminide kolaylıkla ayarlar kısmında kolayca yapabilirsiniz.

Dream League Soccer 2016 Para Hilesi
Dream League Soccer 2016 Para Hilesi 4

Dream League Soccer 2016 İndir ?

Dream League Soccer 2016 Aşağıda sizlere bırakacağımız linke tıklayıp süreyi bekledikten sonra önünüze çıkan indir butonuna tıklayıp Dream League Soccer 2016 indirebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Apk dosyalarından sayfamızı takipde kalın. Sizlere vermiş Olduğumuz linkler tamamen güvenilirdir. Siteler tamamen güvenilirdir.

X

Dream League Soccer 2016 İndir Link

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: