Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Dream League Soccer 2019 Full Hileli - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Dream League Soccer 2019 Full Hileli

Hqdefault
Dream League Soccer 2019 Full Hileli 3

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Dream League Soccer 2019 Full Hileli ile karşınızdayım. Dream League Soccer 2019 bütün futbol oyun sevenlerin gözdesi olan oyunların başında yer almaktadır. Oyunun hem oynanış açısından mobile en güzel oyunları arasında yer almaktadır. Peki oyunda bizleri neler bekliyor. Teknik direktörlüğün gerçekliliğini başından sonuna kadar hissedeceğiniz oyunda sadece yönetimci değil isterseniz Bir stadyum bile geliştirebilirsiniz. Tabi bu esnada sizi bekleyen bir takımınızın olduğunu unutmamalı ve sizi takımınıza katmanız gereken önemli oyuncuları da unutmamalısınız. Dream League Soccer 2019 Full Hileli

Dream League Soccer 2019 Full Hileli
Dream League Soccer 2019 Full Hileli 4

Oyun başlangıcı olarak seni düşük bir ligin en altından başlatıyor. İşe koyulma zamanı burada başlıyor formanı tasarla takımına bir kaptan seç kulübüne bir isim koy ve dünya ya ismini duyur. Oyuna gelen yenilikleri düşününce durumun ne kadar zor olduğunu ve bu zaferleri kolay elde edemeyeceğini anlayacaksın. Sınırsız paraya sahip olduğunda rüya gibi bir takım oluşturmak ise sadece senin elinde olacak. Bu takımı oluştur ve zaferlere koşmaya başla. Bu macerada sadece Futbol oynayarak değil aynı zamanda stadyumla alakalı sözleşmeler yapmak, farklı stratejiler denemekte senin zafere gidecek olan adımlarda katkısı olacaktır.
Oynanış olarak sadece bir adet jireskop ve 3 adet tuşa sahipsin. Bu 3 tuş maçlarda senin ne kadar iyi olduğunu herkese kanıtlayacak. Pas verme, Şut atma ve oyunu kuracağın orta tuş. Her şey elinin altında. Sergile hünerlerini ve maçları zafer götür.

X

Dream League hileli apk indir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı