Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Beklenen İphone Se 2020 Tanıtıldı Program Destek.com
İNCELEMELER

BEKLENEN İPHONE SE 2020 TANITILDI

Beklenen İphone Se 2020 Tanıtıldı.

Tüm dünyanın üstesinden gelmeye çalıştığı bu zor günlerde bir çok teknoloji devi satış konusunda oldukça büyük bir düşüş yaşıyor. Piyasada geçen seneye oranla neredeyse %50 lik bir düşüş olurken Apple merakla beklenen o telefonu tanıttı. Daha önceki yıllardan da aşina olduğumuz bir model olan Se modeli bu kez yenilenmiş bir şekilde tekrardan karşımıza çıkıyor. Yenilenmiş tasarımı ve eklenen özellikleri ile karşımıza çıkan yeni İphone yine ses getirecek gibi duruyor.

İphone Se Genel Özellikleri

2020 nin ilk İphone modeli olan İphone Se beklentileri oldukça karşılayabilecek gibi duruyor. Çıkışıyla bile özellikle incelenmeden büyük bir ses getirmeyi başardı. En ucuz İphone modeli olarak da bilinen İphone Se ler gelin bakalım nasıl duruyorlarmış. Dışarıdan ilk bakıldığı zaman İphone XR ı andıran akıllı telefonlar aynı zamanda İphone 8Plus a da oldukça yakından benziyor. Eski çerçeveli tasarımını yeni tasarımıyla birleştirip ortaya oldukça iyi bir tasarım çıkarmış. 4.7 inç HD Retina ekranıyla birlikte büyük telefon sevmeyenlerin de gözdesi olacak diyebiliriz. Arkası da tamamen cam olan bu model dediğimiz gibi İphone X ve XR ı andırıyor. Renk olarak diğer düğmeli modellerden farklılık göstererek yeni renk seçeneklerini de içerisinde barındırıyor.

Apple New Iphone Se Black Camera And Touch Id 04152020
Beklenen İphone Se 2020 Tanitildi 3

Kamera

Kamera performansı olarak İphone 8 ve 8 Plus modellerine oldukça benzerlik gösteriyor. Önde 7 megapiksellik bir kameraya sahip olan yeni İphone Se selfielerinizi oldukça çekmenize yardımcı oluyor. Ön kamera gece çekim gücü oldukça güçlü olan bu akıllı telefon harika çekimler yapmanıza yardımcı oluyor. 12 megapiksele sahip arka kamerası ise beklentileri oldukça karşılıyor diyebiliriz. İphone X ve XR modelinde ilk olarak gördüğümüz sadece insanlara özel olan portre modeli tekrardan İphone Se de karşımıza çıkıyor. Arka kamerası ve odağı açısından oldukça iyi olan bu model çekimlerinizi güzelleştirmek adına atılmış en büyük adımlardan birisi.

Iphone Se 2020 1
Beklenen İphone Se 2020 Tanitildi 4

Genel Bakış

2020 nin ilk çıkan ve dünya gündemine rağmen satışa sunulan İphone Se oldukça ses getiren bir model oldu. Apple ın en ucuz serisi olan Se, bu kez tasarım ve özellik olarak yenilenerek karşımıza çıkıyor. Hem özellik olarak hem de tasarım olarak yenilenerek karşımıza çıkan İphone Se büyük telefon sevmeyenler içinde oldukça ideal bir akıllı telefon halinde. Bizlere kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği de sunuyor.

İOS VE ADNROİDTE KULLANABİLECEĞİNİZ MEDİTASYON UYGULAMALARI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı