Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Zula (Aimbot) Sekmeme Hilesi İndir - PROGRAM DESTEK .COM
OYUNLAR

Zula (Aimbot) Sekmeme Hilesi İndir

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri Zula (Aimbot) Sekmeme Hilesi İndir ile sizlerle beraberiz. Çok sevilen TÜRK yapımı olan savaş oyunlarından ZULA takım arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz kaliteli savaş oyunlarından. Zula MadByte Games şirketi tarafından geliştirilen Lokum Games tarafından piyasaya sürülen MMOFPS türündeki Türk savaş oyunudur. Her ne kadar yapımı bize ait olsa da oyunun bir hilesini de yapmak biz Türklere düşen görevler arasında yer alıyor. Bu gurur hepimizin. Sizlere alt tarafta bulunan linkten Oyunumuzun ücretsiz şekilde Aimbot yani silah sekmeme hilesini paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Zula (Aimbot) Sekmeme Hilesi İndir

Zula (Aimbot) Sekmeme Hilesi İndir
Zula Altın Hilesi, Zula Za Hilesi, Zula Hileleri,Zula Para Hilesi

Kesinlikle her oyun hilesinde olduğu gibi bu hilede de ban yeme riskiniz bulunmaktadır. Oyunlarda hile kullanımın bütün riski yapan oyunculara aittir. Oyunun kendi sistemi hileyi tespit edememektedir. Siz yine de oyunda fazla göze batmayacak şekilde kullanırsanız ban yeme riskinizi daha da azaltırsınız.

ZULA AİMBOT HİLESİ ANLATIMI

  1. Öncelikle hileyi indirmeye başladığınızda hata alıyorsanız İnternet güvenliğini devre dışını bırakınız. Kesinlikle rar dan çıkarmadan önce bilgisayarda olan bütün anti-virüs güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Kesinlikle rar içerisinde virüs yoktur.
  2. Rar dan çıkardıktan sonra indirdiğimiz dosyanın içerisinde çok küçük bir makro yazılımlı program vardır. Başlatıp oyunu aktif edebilirsiniz.
  3. Mouse hareketini sabitleyen küçük bir programdır aimbot olarak kullanabilmeniz için bir kaç kere açabilirsiniz programı.
  4. Oyun içerisinde kesinlikle size yardımcı olacaktır.
X

Zula Aimbot İndir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. SA.ZULA PC DEN oynuyorum. Sekmeme şuan aktif mi.her mouse uygun mu.sekmeme veya %10 zırhlı yeleği %30 lira çıkaran hileniz mevcut mu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı