Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu World Truck Driving Simulator APK MODLU HİLE İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

World Truck Driving Simulator APK MODLU HİLE İndir – 2022

Tekrardan merhaba değerli program destek takipçileri yine bir simulator oyunuyla sizlerle beraber World Truck Driving Simulator APK oyununu tanıtacağım. Bu oyunu keyif alıp eğlenerek oynayacağınızı umut ediyorum. Ben oynarken fazlasıyla keyif almıştım. Sizler de bu oyundan benim kadar keyif olup umarım eğlenebilir, zaman geçirebilirsiniz. O halde gelin şimdi sizlere oyunun biraz içeriğinden bahsedeyim.

World Truck Simulator oyunu Avrupa, Amerikan ve Avrupa modelleri dahil olmak suretiyle güç ve değişik dişliler içermektedir. Araçlara atlayın ve kamyonlar, römorklar ve sürücüler için en sevdiğiniz fotoğraf ile özelleştirin. Kabin arasında süspansiyon, höyüklerin hareketi, antenlerin hareketleri, arazi tipine göre değişim gösterebilir. Direksiyon hassasiyeti ve değişik test tiplerinin ayarlanması, egzozda realist duman ve otomatik ve manuel şanzıman benzer biçimde vasıta özelliklerine haiz olan oyunda şoför kabinindeki yerinizi ayarlayın.

World Truck Driving Simulator Apk
World Truck Driving Simulator Apk

Kamyonların ana fonksiyonlarının simülasyonu ile arzu ettiğiniz her türlü özelliği kendiniz belirleyebilirsiniz. İki tip diferansiyel kilit, motor freni, oto pilot, ok, uyarı, temizleyici, yüksek ışık, düşük ışık gibi bir çok özelliği içerdiği bu oyunu oynamak daha fazla keyif almanızı sağlamaktadır. World Truck Simulator daha cılız telefonlarda çalışacak yapılandırma alternatifleriyle realist grafikler ile tehlikeleri  testereler, toprak yollar ve birçok zorlukla kendinizi iyi bir şoför olarak kanıtlayın. Çeşitli şehirleri keşfederek aleni daha da genişletip oyuna daha fazla atılabilirsin. Sizlere indirme linkinde bıraktığım oyunu indirerek MODLU yani HİLELİ versiyonu olduğundan kilitli olan her şeyi kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz. Şimdiden hepinize keyifli ve eğlenceli vakitler dilerim dostlarım.

X

World Truck Driving Simulator MODLU HİLE İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı