Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Windows 10 İndir Full İso Dosyası - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLAR

Windows 10 İndir Full İso Dosyası

Windows 10 İndir Full İso Dosyası

Windows 10 İndir Full İso Dosyası Windows 10 bir dizi işletim sistemleri geliştiren Microsoft Windows NT işletim sistemlerinin ailesinin son üyesidir. 15 Temmuz 2015’te piyasaya sürülmüştür. 29 Temmuz 2015 tarihinde ise genel olarak kullanıma açık hale getirilmiştir. Windows 10 indir sitemizde yer almaktadır. İlk çıkarıldığı zamanlar Windows 7 kullanıcıları için ücretsiz bir yükseltme olarak getirilmiştir. Kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden güncellemelerden faydalanabilir. Windows 10 çoğunlukla olumlu olarak eleştiriler almıştır. Kullanıcılar bu işletim sisteminde masaüstü odaklı olan ara yüzünü oldukça beğenmişti çünkü Windows 8 üzerinde tablet yaklaşımı ile bir ara yüz kullanıyordu. Windows işletim sisteminde kurulu olarak gelen Internet Explorer tarayıcının yerini Windows 10 işletim sistemlerinde

Windows 10 İndir Full İso Dosyası
Windows 10 İndir Full İso Dosyası

Windows 10 Kaç Gb Genel Bilgiler

Windows 10 Kaç Gb Genel Bilgiler Microsoft Edge almıştır. Windows 10, kullanıcı deneyimini ve işlevsel bir şekilde kullanmasını daha tutarlı hale getirdi. Windows 8 ara yüzünde sunulan eksiklikler bu işletim sistemi ile giderilerek kullanıcılar için daha iyi bir kullanımı olan işletim sistemi sunuldu. Windows 10 masaüstü kısmında sol tarafta yerler ve seçeneklerin listesi yer alır. Sağ tarafta kalan kısımda ise uygulamaları temsil eden başlat menüsü bulunur. Bu menünün yeri değişkendir. Görev görünümünün eklenmesi ile tüm açık pencereleri görüntüleyebilen kullanıcılar, bunlar arasında daha kolay geçiş yapabilmektedir. Daha önce yalnızca tek ekranda çalışan uygulamalar Windows 10 ile beraber çoklu pencerede çalışabilmektedir. Kullanıcı bir yandan farklı bir uygulamaya bakarken bir yandan ise farklı bir uygulamayı çalıştırabilir.
Windows 10, kullanıcı ara yüzünü iki türde kullanıyor. Bunlar kullanıcı ara yüzü ve tablet modundan oluşuyor. Dokunmatik olan bilgisayarlar tablet modunda kullanılarak daha esnek bir kullanım sağlanabiliyor. Windows 10 sistem dosyaları 32 bit sistemler için 1,5 GB, 64 bit sistemler için 2,6 GB yer kullanmaktadır.
Windows 10 indir, birçok özellik ve yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Donanımları daha etkin kullanması, uygun fiyatlı bilgisayarlarda da kullanımını kolaylaştırmaktadır.
Dünyada milyonlarca kişi tarafından bilgisayarlarda kullanılan Windows 10 indir sitemizde yer alıyor. Windows 10 işletim sistemi bilgisayarınızı daha kullanışlı hale getirecektir.

Movavi Crack Dosyası 

X

Windows 10 İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı