Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu WhatsApp A Gelen Güncellemeler Ve Yenilikler Progam Destek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

WHATSAPP A GELEN GÜNCELLEMELER VE YENİLİKLER

WhatsApp a Gelen Güncellemeler Ve Yenilikler.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsApp son zamanlarda yaptığı güncellemeler ve attığı geri adımlarla kendinden fazlasıyla bahsettirdi ilk olarak karanlık modu özelliğini getirdiği beta testinden de kaldırdı ve bu özelliği daha sonra whatsApp da görmeye başladık kullanıcıların istekleri bu yönde olduğu için. Sene basından beri fazlasıyla özellik getirmeye çalışan whatsApp beta testine soktuğu bazı özelliklerden de vazgeçmek zorunda kaldı peki bunlar ne mi gelin hep beraber bakalım.

Son Görülme

Son görülme özelliğini kaldırdı ve bu sayede karşıdaki kişinin sizin ne zaman whatsApp a girip ne zaman çıktığınızı göremeyecek.

Çevrim İçi

Çevrim içi özelliğini de kaldırdı ve bu sayede karşımızdaki kişi bizim whatsApp da ne zaman online olduğumuzu göremeyecek.

Whatsapp Son Gorulme Ozelligi Ortadan Kayboldu122803 0
Whatsapp A Gelen Güncellemeler Ve Yeni̇li̇kler 3

Ses Kaydediyor

Karşıdaki kişi sizin ses kaydettiğini göremeyecek.

Yani işin özü whatsApp da size ulaşmak isteyen kişi için tamamen bir soru işareti olarak kalacaksınız belkide ve ulaşılmaz olmak gibi bir şeydir bu özellik. Ama çok da sevinmeyin bilinmezi oynayacağız diye çünkü bu özellikler gelmeden daha beta testine girdiğinin ikinci günü kaldırıldı. E malum Türk halkı olduğumuz için kıskanç ve sahiplenici insanlarız sevdiğimiz insanlar ne yapıyor? nerede? En son ne zaman online oldu? Gibi sorular kafalarda dolanmaya başladı bile testin ilk günü , sosyal medyaya da bu olay yansıdı ve sansasyon yaratacak bir haberdi insanlar için ki yarattı da sosyal medya sayesinde.
Peki bu özellik gelseydi kaç sevgili ayrılırdı acaba kafalarda deli sorular, yada kaç erkek veya kadın sevgilisinin veyahut kocasının baskısından kurtulacaktı bu özellik sayesinde ama bunu yaşamadan bilemeyiz, ama eminim bu yazıyı okurken iyi ki de kalktı bu özellik diyeceksiniz çünkü ben öyle diyorum.Tabi gelecek yeni özelliklerin haberleri de çıkmaya başladı. Bunları da sizlerle whatsApp buruşturmadan açıklayayım. WhatsApp a Gelen Güncellemeler Ve Yenilikler.

Telefondan Whatsapp Web Qr Koduna Nasil Girilir H1567433452 21117F
Whatsapp A Gelen Güncellemeler Ve Yeni̇li̇kler 4

Kare Kod İle Arkadaş Ekleme

QR kodu ile kişi eklenebilecek. QR kod kişilerin telefon numaralarının kişi kaydetme özelliğini de ortadan kaldıracağı söyleniyor çünkü kişilerinize yeni birini otomatik olarak kaydedeceği dillendiriliyor.

Konferans Özelliğinde İyileştirme

Daha önceden 4 kişilik konferans yaptığımızı herkes biliyor ama whatsApp bunu iyileştirerek 8 kişilik yapmamızı sağlayacağı haberler öne sürüldü ve konferans esnasında istediğimiz kişinin görüntüsünü büyütmemize imkan verecek.

Hareketli Çıkatmalar

WhatsApp android beta sürümünde hareketli çıkartmalar gözüküyor beta sürümü kullanıcılarında. Artık anlık olarak istediğiniz hareketli çıkartmayı kullanabilirsiniz tabi aktif hale geldiğinde.

LG VELVET G4 TANITILDI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: