Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Undertale Türkçe Yama İndir **2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

Undertale Türkçe Yama İndir **2022

Undertale Türkçe Yama oyunu keşfedilecek başka bir dünya, yeni bir tecrübe ve değişik tecrübeler olarak görüyorum. Belki benim video oyunlara bakış açım eskide kalmış olabilir. Rekabet temelli, senaristliği olmayan ve üstüne baharat olarak e – spor serpiştirilmiş oyunlar zevkli ancak, ne kadar oynarsanız oynayayın beni doyum edemiyor. Şu anda bana geri kafalı demiş olabilirsiniz.

Dediklerinizin hepsini kabul ediyorum. Artık video oyun dünyasında benim benzer biçimde düşünen oyuncular, sizin tahmin edeceğiniz benzer biçimde azınlık bir toplumu oluşturuyor. İşte o azınlık topluluklara meydana getirilen oyunların varlıklı evrenini ve derinliğini maalesef başına oturduğum her oyunda arıyorum.

Bu yüzden bir çok oyunun başından memnuniyetsizlikle kalkıyorum. Lafı fazla uzatmadan mevzuyu Undertale’a bağlayacağım. Piksel sanatı grafikleri ve çok rahat bir oyun motoru olan “Game Maker” ile yapılma oynanış dinamikleri yardımıyla Undertale, benim için nerede ise bütün AAA yapımlardan daha kıymetli bir konumda. Bu arada  bu incelemeyi niçin yeni yayınladığımızı sorabilirsiniz. 

Undertale Türkçe Yama
Undertale Türkçe Yama

Undertale evreninin yada hikayesinin çok derin bulunduğunu düşünüyor ve oynayanların bundan dolayı oyunu yere göğe sığdıramadığını tahmin ediyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında bakacak olursanız, Undertale’ın hikayesiyle ana akım haline gelmiş bir çok fantastik oyunda karşılaşabilir. Vakti zamanında dünya toprakları üstünde insanoğlu ve yaratıklar sulh içinde yaşamaktadır. Ancak patlak veren bir cenk cevabında iki ırk harbe tutuşur ve insanoğlu galip gelir.

Yaratıkları zeminin dibine hapseden insanoğlu, sihirli bir bariyer yardımıyla dışarıya çıkmalarını engeller. Has karakterimiz ise bir gün yaratıkların hayatını sürdürdüğü yer dibine yaşamına düşer ve evine geri dönebilmenin yollarını aramak için macerasına başlar. Bu noktadan sonrasında ana karakterimiz düşmüş olduğu andan itibaren, kendisine benzer biçimde davranan Toriel karşılaşır. Toriel karakteri ciddi anlamıyla anne yakıştırmasını yapıyorum keza Toriel’in korumacı iç güdüsü, yeri vardığında sizi oyunu oynamaktan sizi alı koyabilir.

 

X

Undertale Türkçe Yama İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: