Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu UltraSurf Chrome Son Sürüm İndir - Chore Eklentisi 0 Çözüm
PÜF NOKTALARI

UltraSurf Chrome Son Sürüm İndir

UltraSurf Chrome Son Sürüm İndir UltraSurf, UltraReach Internet tarafından oluşturulan ücretsiz bir VPN’dir. Bu yazılım, bir HTTP Proxy sunucusunu kullanarak internetteki güvenlik duvarlarını atlar ve şifreleme protokolleri kullanmasını sağlar. Yazılım, 2002 tarihinde ABD’de göçmen olan Çinliler tarafından başlatılan iki farklı grup tarafından aynı anda geliştirildi. UltraSurf, internet kullanıcılarının Çin’deki büyük güvenlik duvarını aşmaları için tasarlandı. Şu anda ise dünya üzerinde 11 milyon kullanıcı UltraSurf kullanıyor. Sitemizden UltraSurf indir ve sende duvarları atla internetin keyfini çıkar. Harvard Üniversitesi 2007 yılında yaptığı bir çalışmada UltraSurf’ü “en iyi performans gösteren” VPN aracı olarak tanımlamıştır. Freedom House ise 2011 yılında yaptığı bir araştırma sonucunda bu VPN’i dördüncü sıraya yerleştirdi. Uygulamanın yapımcısı UltraReach, 2001 yılında günümüzde her teknoloji devinin yer aldığı Silikon Vadisi’nde kuruldu. Kısa bir süre sonra ise Çin’deki kullanıcılara hükümetin sansürlediği ve yasakladığı içeriklere giriş için VPN uygulamasını sundu.

UltraSurf İndir

UltraSurf İndir Ultrasurf’ün en büyük özelliği ise kullanıcıların gizliliğini korumasıdır. Ziyaret edilen web siteleri ile kullanıcının cihazı arasındaki bağlantıyı güçlü bir şekilde şifrelemesini sağlayarak kullanıcının kim olduğunun çözülmesine imkan tanımıyor. Ultrasurf indir ile tamamıyla anonim bir şekilde kimliğinizi gizleyerek internette sörf yapabilirsiniz.2001 yılından itibaren yani yaklaşık 20 yıldır kullanımı olan Ultrasurf, 180’den fazla ülkede 11 milyondan fazla kullanıcıya aktif olarak hizmet vermektedir.

Ultrasurf Chrome Son Sürüm İndir
Ultrasurf Chrome Son Sürüm İndir

UltraSurf Nasıl Kullanılır

UltraSurf, kullanımı çok basit bir yazılımdır. Aslında birkaç tık işleminize bakıyor diyebiliriz. Herhangi bir kurulum gerekmeden tek program üzerinden direkt olarak çalıştırılabiliyor. Bağlandığınız web siteleri hiçbir şekilde ip adresinizi veya kullanıcı adınızı göremiyor. Bu sayede internette çok rahat bir şekilde dolaşabiliyorsunuz. Ultrasurf maskenizi indiriyor, sizde internette dolaşmanın keyfini çıkarıyorsunuz.
Yerel ağlar üzerinden yasaklı web sitelerine girişler için UltraSurf kullanılabilir. Örneğin bir internet ağında sosyal medya uygulamalarına girişler internet üzerinden yasaksa, Ultrasurf size yardımcı olacaktır. İnsanlar tarafından en çok kullanılan VPN programı Ultrasurf hem de hiçbir kurulum gerekmeden sahip olabileceğiniz bir VPN programıdır.

X

Chrome Eklentisi

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
X

Masa Üstü Programı

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı