Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Traffic Racer Apk Hile Oyun İndir 0 çalışıyor - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Traffic Racer Apk Hile Oyun İndir

 Traffic Racer Apk Hile Oyun İndir Soner Kara tarafından geliştirilmiş ileri nesil yarış oyunudur. Oyun 3D özelliği ile yarış kategorisinde yer almaktadır. Oyun dikkat çekici yapısı ve grafikleri ile gözleri üstüne çekmiştir. Google Play Store üzerinde oyunun yaklaşık 130 tane alternatifi bulunmaktadır. Traffic Racer APK sitemizden yükleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan APK dosyaları %100 güvenlidir. Traffic Racer APK, sonsuz atari yarışlarının ileri seviyesinde olan bir telefon oyunudur. Arabanızı otoyolda sürerek para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile arabanızı yükseltebilir veya yeni araçlar satın alabilirsiniz. Küresel liderlik tablosundaki en hızlı sürücülerden birisi olmak için gaza basın ve birinci olun. Atari oyunlarında gördüğümüz sonsuz yarış şimdi 3D olarak karşımıza çıkıyor.

Traffic Racer Apk Hile Oyun İndir
Traffic Racer Apk Hile Oyun İndir

Traffic Racer Apk Hile Özellikleri

Traffic Racer APK, çarpıcı 3 boyutlu grafikleri ile dikkatleri üzerine çekerek, oyunculara pürüzsüz ve gerçekçi araba kullanımı sunuyor. Otobanda aracınızı yüksek hız ile sürerek para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile 35’ten fazla farklı arabayı satın alarak daha farklı araçlar ile otobanda keyifli araba sürebilirsiniz. Çöl, karlı ve yağmurlu, gece zamanlamaları ile arabanızı istediğiniz ortam ve zamanda sürebilirsiniz. Sonsuz, çift yönlü, zamana karışı, polis chase ve free ride modu ile oyunculara keyifli anlar yaşatıyor. Kamyonlar, otobüsler ve SUV’lar dahil olmak üzere birçok araç kategorisinin yer aldığı oyunda ne kadar araba sürüp para kazanırsanız kazanın, bu kadar aracı denemek biraz vaktinizi alacak gibi görünüyor. Ayrıca kazandığınız paralar ile arabalarınızın tekerleklerini ve temel renklerini özelleştirerek modifikasyonlar yapabilirsiniz. Hızlanmak için gaz pedalına basın ve bu sonsuz otoyolda aracınızı sürün. Aracınızı yönlendirmeyi ayarlar kısmında ister telefonunuzu eğerek isterseniz de yön tuşları ile yapabilirsiniz.

Traffic Racer İpuçları

Otobanda ne kadar hızlı giderseniz o kadar para kazanabilirsiniz. 100 km/s üzerinde aracınızı sürerken, bonus puanlar ve daha fazla para için araçları sollayabilirsiniz. Traffic Racer sürekli güncellenen ve içerisine yeni araçların, yeni haritaların yüklendiği bir oyundur. Oyunun son güncellemesinde 3 yeni araba, 1 yeni harita eklenmiştir. Apk hile linki aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

X

SON SÜRÜM APK İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı