Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu THE SYSTEM HAS BEEN DESTROYED HATASI - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARIİNCELEMELERPROGRAMLAR

THE SYSTEM HAS BEEN DESTROYED HATASI

THE SYSTEM HAS BEEN DESTROYED HATASI Herkese merhabalar Program Destek takipçileri. Bugün sizlerle birlikte xiaomi cihaz kullanıcıları tarafından ara ara karşılaşılan bir sistem hatası olan bu hata nedir ve nasıl düzelir konusunda sizlere bilgiler vereceğiz. Bu tarz konular için bizi takipte kalmayı unutmayın.

The System Has Been Destroyed Hatasi

THE SYSTEM HAS BEEN DESTROYED HATASI NEDiR

THE SYSTEM HAS BEEN DESTROYED HATASI NEDİR Bu sorun xiaomi cihazlarda yapılan güncelleme, hard reset, ve atılan yanlış romlar sonucu nadirde olsa görülen bir hatadır. İnsanlar tarafından sistem çöküşü diye adlandırılan bir bu hata orijinal ve yurt dışı cihazlarda da görülebilir. Çözümü her kullanıcı tarafından rahatlıkla çözülen bir sorun değildir onun için sizlere bu sorunun çözümünü basit ve açık şekilde paylaşacağız. Bu işlemde telefonu kullanılabilir bir hale gelmesi için cihazın modeline göre rom atılması gereklidir. Bu konu hakkında da sizlere yardımcı olacağız.

The System Has Been Destroyed Hatasi

XiAOMi ROM ATMA

XiAOMi ROM ATMA  Bu işlemde sizlere aşağıdaki verdiğimiz linke girip xiaomi cihazlarınızın kendi modeline göre yazılımını bilgisayarınıza indirin. İndirdikten sonra klasöre ayıklayın ve masaüstüne taşıyın. Daha sonra yazılım dosyasını cihazımıza atacak bir program indirelim. Bu program odin, chimera. mi flash tool gibi toolar olabilir. Bunları hallettikten sonra cihazımızı kapatma ve ses kısma tuşuna basarak fastboot moduna alalım. Bu fastboot modu xiaomi cihazların yazılım modudur. Yazılımsal bütün işlemler bu mod ile yapılır. Cihazı moda aldıktan sonra bilgisayarımıza bağlayalım programdan dosyayı seçelim ve işlemi başlatalım. İşlem süresi boyunca telefonun bağlantısını bilgisayarınızdan kesmeyin. İşlem bittikten sonra cihazınız açılacaktır. Kurulum yapıp kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz.

 

X

Mi ROM iNDiRME LİNKİ

İndirme Bağlantısı (50) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı