APK DOSYALARIOYUNLAR

TEMPLE RUN 2 2020 ELMAS HİLESİ

Temple Run2 2020 Elmas Hilesi.

Bugün yarış ve rekabet oyunlarını sevenler için oldukça dikkat çekebileceğini düşündüğüm bir oyunla birlikte karşınızdayız. Ara sıra sizlerde eski oyunlara gidip tekrar oynamayı sevenlerdenseniz bu yazımız tamda sizin için. Temple Run aslında bir çoğumuzun bildiği üzere oldukça eski bir oyun ancak hala oldukça iddialı bir şekilde oyun dünyasında yerini koruyor. Oyun bir ormanlık alanda geçiyor. Seçtiğiniz karakterin bir gorilden kaçası üzerine kurulu olan bir oyundan ibaret aslında. Ormanda peşine goril takılan bir adam zorlu yollar ve oldukça tehlikeli bir yolu hayatta kalarak bitirmeye çalışıyor. Seçtiğiniz oyuncuya sağ, sol, yukarı ve aşağı gibi bazı refleks hareketlerle yön vererek oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Oyunda geçtiğiniz yollarda altınlar bulunuyor sizden altınları ve birde elmasları toplamanız isteniyor. Oyundaki altınlar daha çok oyun içi karakterinizi geliştirmenize yararken elmaslar ise öldüğünüz zaman sizin tekrar canlanmanıza sebep oluyor.

Elmas Hilesi Nedir?

Elmas hilesi yukarıda da kısaca bahsettiğimiz gibi oyun içerisinde öldüğünüz zaman tekrar canlanmanıza sebep oluyor. Aslında sadece canlanmanıza sebep olmayan bu elmaslar size dokunulmazlıkta kazandırıyor. Nasıl mı? cevabını hep birlikte öğrenelim. Oyuna başladığınız zaman sizleri oldukça zorlu görevler bekliyor olacak. Oyunun asıl konusu zorlu bir orman yolunda bir gorilden kaçarak en yüksek skoru elde edebilmek. Orman yolundaki sonu uçurum olan ince yollar, keskin bıçaklar dolu tuzaklı yollar, yollara devrilmiş ve yolu kapatmış ağaçlar ve daha fazlası.. bu ve bunlar gibi bir çok zor görev için kısa süreliğine de olsa kazandığınız elmaslar sizlere dokunulmazlık sağlayacaktır. Yani şu şekilde öldüğünüz takdirde bile oyuna devam edeceksiniz ve bir sorun olmayacaktır. Bugün ise siz değerli takipçilerimize sınırsız elmas hilesini sunuyoruz. Aşağıdaki linkten kolaylıkla indirebilir ve sınırsız oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

X

TEMPLE RUN ELMAS HİLESİ İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Apk Para Elmas Hilesi Nedir ? Zararlı Mıdır?

Bir çok oyun sanal paralar veya altınlarla oynan bir düzene sahip. Ancak bu oyunlarda para kazanmak oldukça zor bir iş. Uzun süre oyun oynadığınız ve görevlerinizi tamamladığınız halde yeteri kadar para kazanamıyorsunuz. Bazı oyunlardan oyun parası veya altın kazanmak için reel yani gerçek parada yatırıp altın kazanabilirsiniz ancak gerçek para yatırıp sanal para kazanmak bir çok kişi için ne yazık ki mümkün değil oldukça maliyetli bir oyuna dönüşür. Ancak para ve altın hileleri sayesinde oyunlarda para kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Apk para hilesini indirip telefonunuzda kurduğunuzda artık sınırsız para hilesi istediğiniz eşyayı ve kostümü satın alabilirsiniz.

PUBG MOBiLE UC HiLESi


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı