APK DOSYALARI

Taraftarium24 Apk İndir

Taraftarium24 Apk İndir Son dönemlerde çok fazla insanların ilgisini çeken bir tv apk uygulamasıdır. Lig tv maçları diğer tüm liglerin maçlarını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir apk uygulamadır. Taraftarium24 apk uygulamasını telefonunuza basit bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Android cihazlarda çalışmaktadır. İos versiyonu henüz çıkmamıştır. Uygulamanın güvenliğinden ise şu an için bir problem görünmemektedir siz kullanıcılar olarak zaten kart şifresi veya başka bir şifre istemediğinden dolayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.,

Taraftarium24 Apk İndir
Taraftarium24 Apk İndirTaraftarium24 Apk İndir

Taraftarium24

Taraftarium24 uygulamasını kısaca anlatmak gerekirse içerisinde Süper Lig maçları premier lig maçları veya Türkiye gibi maçları ücretsiz olarak izlemenizi sağlamaktadır. Uygulama ücretsiz olmakla birlikte basit bir kurulumu vardır ve kolayca dilediğiniz maçları izleyebilirsiniz. Maç izlemekten zevk alan biri iseniz uygulamayı kesinlikle telefonunuzdan bulunmalıdır. Kullanımı rahat kullanışlı bir uygulama sitemizden de rahatlıkla indirebilirsiniz.

X

Taraftarium24 Apk İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Taraftarium24 İndir Pc

Taraftarium24 İndir Pc versiyonu henüz çıkmamıştır. Yalnız bilgisayarınızı android gibi kullanmasını sağlayan uygulamalar mevcuttur. Bluestack bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Programı kurduktan sonra sitemizde ki bağlantıya tıklayarak indirdiğiniz apk uygulamasını bluestack içine yükleyip oradan ücretsiz olarak maç izleyebilirsiniz.Pc veriyonuda bu şekildedir rahatlıkla kurup kullaanbilirsiniz.

Taraftarium24 İos İndir

Taraftarium24 İos İndir İos sürümü henüz çıkmamıştır fakat kısa süre içerisinde çıkması beklenmektedir. İos işletim sistemine sahip cihazların ana çalışma sistemleri androide göre çok farklı bir ara yüze sahip olduğu için apk uygulamayı İos olarak değiştirmek çok zordur. Talebin fazla olduğu dönemde İos içinde çıkması an meselesidir. İos sürümü çıktığı zaman bu siteye direk eklenmektedir .


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı