Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu TAMBU KLAVYE APK LiNKi ------------ Linki Program Destek.
APK DOSYALARI

TAMBU KLAVYE APK LiNKi

TAMBU KLAVYE APK LiNKi

Kalvyeler telefonlarımız da tabletlerimizde ve teknolojik olarak hayatımızın bir çok yerinde yerini alıyor. En çok telefonumuzda kullandığımız klavyeler bazen istediğimiz gibi olmayabiliyor. Arka planını değiştirmek isteyebiliyoruz, özelliklerini veya bazı emoji ve giflerini. Sizler icin bugün harika bir klavye ile geldim. Hepimizin aslında bildiği bir kalvye olan Tambu klavye ne yazık ki bazı akıllı telefonlarda Play Store dan desteklenmiyor. Bu nedenle sizlere kolaylıkla indirebileceğiniz Apk uygulamasını bırakıyoruz. TAMBU KLAVYE APK LiNKi

Tambu Klavye Apk Linki
Tambu Klavye Apk Linki 3

Apk Dosyası Nedir? Güvenlimidir?

Apk dosyaların ne olduğu ve güvenilirliği konusunda çok fazla düşünce var. Öncelik olarak APK nın kelime anlamıyla başlayalım. Adroid Application Package yani Android uygulama indirme paketi. Aslında Google Play Store dan indirdiğimiz her uygulama da birer APK bir dosyadır. Tek farkı belli bir platform altına toplanırlar. Google Play Store da bu platform ve en güvenli şekilde uygulamaları indirmenize yardımcı oluyor. Ancak APK uygulamalarında diğerlerinden hiçbir farkı yok. Güvenlik açısından neredeyse aynı düzeyde olan APK uygulamalar bazı uygulamaya göre özelliklerinde artışta gösterebiliyor.

X

APK İNDİR

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Tambu Klavye Apk Linki
Tambu Klavye Apk Linki 4

Tambu Kalvye Apk Nedir?

Tambu klavye Apk içerisinde çeşitli temalar ve özellikler barındıran bir Apk uygulamadır. Farklı temalar, değiştirilebilir arka planlar, renkli emoji ve giflerin bulunduğu harika bir kalvye uygulaması. Diğer kalvye uygulamaları sizden üyelik istemez. Ücretli tema da içermiyor. Donma ve hata vermeden indirebileceğiniz bir kalvye uygulaması olan Tambu Kalvye Apk yı sizler için ekliyoruz. Tambu Kalvye Apk linki.

MONOPOLY APK KiLiTLER AÇIK HiLELi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı