Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Sniper 3D Assassin APK Hileli İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Sniper 3D Assassin APK Hileli İndir – 2022

Sniper 3D Assassin APK ücretsiz Silah Oyunları Savaş oyununda oyuncunun elinde olan keskin nişancı silahı ile oyunun belirlediği muhtelif hedeflere ateş etmektedir. Oyuncunun hedefi oyunun sağ üst ekranında belirtilmekte ek olarak kırmızı bir ok ile gösterilmekte. Oyuncu tam nişan alırken oyun ekranının sol tarafında bulunan zoom yapma ayarı ile doğru ayarı yapmış olup ateş etmektedir.

Oyunda bölümler şeklinde görevler bulunmaktadır. Sniper 3D Assassin oyuncu oyun tarafınca verilen görevleri sırasıyla tamamlamaktadır. Bu görevleri tamamladığı takdirde ise muhtelif silahlar alabilmektedir. Oyunun başında yer edinen tabanca ise oyunda geçici süreyle verilmiş bir silahtır. Daha sonrasında oyuncu ilerleyen bölümlerde başarı göstermiş görevler yardımıyla kazanılmış olduğu muhtelif miktardaki paralar ile kendinize silahı ile görevleri tamamlamaya çalışacaktır.

Sniper 3D Assassin Apk Hileli Modlu İndi̇r - 2022
Sniper 3D Assassin Apk Hileli Modlu İndi̇r – 2022

Oyunda kazanılan altınlar ile silahın seviyesi yükseltilebilmekte. Oyunda verilen görevler esnasında öldürülmek istenen ferdin kısa hikâyesi anlatılmaktadır. Sniper 3D Assassin bu hikâye oyuncuyu bilgilendirici niteliktedir. Oyunda oyuncunun muhtelif seviyeleri vardır ve bu seviyeler görevleri tamamlayarak geçilebilmekte. Seviyeler geçilmiş olduğu takdirse ise muhtelif miktarlarda ödüller kazanılmakta. Oyunda oyuncu istediği takdirde karaktere isim verebilmekte ve hemen sonra istediği takdirde bu adı değiştirebilmektedir.

Oyunda ki karaktere isim verilmediği zaman ise konuk olarak adlandırılmaktadır. Oyunun muhtelif görevlerinde hedef direk karşımıza çıkarken, birtakım görevlerde ise hedefin resmi sunulmakta ve alanda bu hedefi bularak ateş etmemiz istenmektedir. Oyunda bir öteki faktör ise hedefi yaklaştırma ve durağan bir halde odaklana bilmektir. Oyunun ilerleyen seviyelerde muhtelif silahlar alınarak daha isabetli atışlar yapılabilmektedir.

X

Sniper 3D Assassin Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı