Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Samsung Vs Apple-------------- Program Destek .com
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG VS APPLE

Samsung Vs Apple.

Samsung ve Apple yıllardır birbiri ile rekabet içerisinde olan iki dev marka. İkisi de akıllı telefon üreticileri olurken Samsung un elektronik ürünlerini neredeyse hayatımızın her yerinde görebiliriz. Apple yani İphone telefonlarında sadece marka içi olarak özelleştirilmiş ve Samsung a göre uzun yıllar daha üst segment akıllı telefonlar olarak piyasada yerini almıştır. Samsun akıllı telefonları ise İphone telefonlara göre daha halktan bir hal ile piyasada yerini almıştır. Fiyat ve performans açısından alt, orta ve üst segmente yani aslında her bütçeye hitap eden Samsung akıllı telefonlar geçmişten günümüze oldukça sevildiler.

Iphone Vs Samsung
Samsung Vs Apple 3

Samsung Ve İphone Arasındaki Fark

Samsung akıllı telefonlar herkes tarafından bilindiği gibi her bütçeye hitap eden kullanımı İphone ye göre daha kolay olan akıllı telefonlardır. Samsung telefonlar diğer marka akıllı telefon tablet ve bilgisayarlarla Bluetooth bağlantısı kurabiliyor veri alıp gönderebiliyor ancak aynı şey İphone için geçerli değil. Sadece Apple ürünleri ile Blueooth bağlantısı kurabiliyor ve bazı bilgisayarlarda USB bağlantısı ile veri aktarımı yapabiliyor. Kullanım açısından biraz daha zor olan İphone tek tuş sistemi ile çalışıyor ve geri dönüş tuşları üst köşede oluyor. İphone fiyat ve performans açısından beklentileri karşılarken batarya konusunda Samsung un gerisinden geliyor. Samsung Vs Apple.

Samsung

Samsung hayatımızın bir çok alanında elektronik eşyaları ile yer edinen oldukça sevilen bir marka. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Samsung marka akıllı telefonlar performans ve batarya açısından bazen İphone ile büyük yarışlar içerisine giriyor. Geçmişte yavaş olmasından şikayet edilen akıllı telefonlar günümüzde oldukça hızlı bir halde kullanıma sunuluyor.

Mw Hh120 Iphone Zh 20190408075008
Samsung Vs Apple 4

İphone

Bu güne kadar yüksek fiyatı, ve normalden daha hızlı olması ile genellikle gündeme gelen İphone akıllı telefonlar gün geçtikçe kendilerini geliştirdi ve şu anki konumuna gelmeyi başardı. Yıllarca aynı tasarımda kalan bataryasını ve kendisini neredeyse hiç geliştirmeyen İphone akıllı telefonlar son zamanlarda yaptığı köklü değişimlerle oldukça iyi bi yere sahip oldu ve eksiklerini tamamlayarak telefonlarını daha iyi bir hale getirdi.

PUBG MOBiLE UC HiLESi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı