İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY Z FLiP

SAMSUNG GALAXY Z FLiP

Bir çoğunuzun bildiği üzere önümüzdeki hafta tanıtılacak olan Galaxy Z Flip, satışa çıktı. Samsung un bu hamlesi oldukça şaşırttı. Teknoloji dünyasını az çok takip edenlerin bildiği üzere Samsung önümüzdeki hafta oldukça önemli ve tüm teknoloji aleminde büyük ses getirecek bir etkinlik düzenleyecekti. Düzenleyeceği bu etkinlikte Galaxy S ailesinin yeni üyelerini tanıtacaktı. Bu etkinlikte sürpriz bir konuk daha vardı oda Z Flip. Herkesin hatırladığını düşündüğümüz geçen yıl olan etkinlikte ise Samsung Galaxy S10 modelleri ile birlikte Galaxy Fold u tanıtmıştı. Ancak bu yıl Galaxy S20 modellerinile birlikte bu yıl Galaxy Z Flip i tanıtacak. Ancak Galaxy Z Flip ve Galaxy Fold arasında çok fark var. gelin hep birlikte bakalım aralarındaki farklara.

Galaxy Z Flip Ve Galax Fold Farkları

Hepimizin bildiği üzere Galaxy Fold 6 kameraya sahip ve neredeyse tablet boyutlarında gelen bir akıllı telefondu ama Z Flip ise yeni Motorola Razr a oldukça benzeyen bir tasarıma sahip. Fiyat açısından da bu konuda tabi ki Galaxy Fold a nazaran fiyat açısından oldukça düşük. Samsung Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip Bilinen Özellikleri

Normalde önümüzdeki hafta satışa sunulacak olan bu yeni akıllı telefon Rus mücevher devi tarafından satışa sunuldu. Özel olarak geliştirilen bu akıllı telefon Harley Quinn ve Joker temalı bir tasarıma sahip olarak satışa sunuluyor. Bu özelliklerin yanı sıra altın kaplama olacak şekilde bir tasarıma sahip. 2 kamera ile gelecek olan Galaxy Z Flip Samsung un ikinci katlanabilir akıllı telefonu. 6.7 inç ekrana ve 2336 x 1080 Piksel Dinamik AMOLED esnek ekrana sahiptir. 8 GB RAM ve 256 BG depolamaya sahiptir. 12 MP ultra geniş açılı kamerası + 12 MP dual ana kamera olmak üzere iki arka kamerası bulunuyor. 10 MP ön kameraya sahip olan yeni akıllı telefon kamera açısından kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi duruyor. Pil ömrü açısından ise oldukça yüksek performansa sahip olan Galaxy X Flip 3.300 mAh pil gücüne ve 15W kablolu 12W kablosuz şarj desteği bulunuyor.

Mobile Legends iRiTHEL Nasıl Oynanır


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı