Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY M30s İNCELEME - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY M30s İNCELEME

Samsung Galaxy M30s inceleme
Samsung un son zamanlarda en çok popüler olan telefonlarından biri olan Galaxy M serisi bu kez yepyeni bir şekilde karşımızda. Samsung un orta halli telefonları arasında yer alan Galaxy M serisi yenilenen özellikleri ile bizleri şaşırtmayı başardı. Tasarım ve donanım olarak kendini oldukça geliştirdi. Yeni bir çok olmayan özelliğin eklenmesi kullanıcılarını oldukça mutlu etmeyi başardı. En başından beri büyük ekran deneyimi sunan Samsung Galaxy M serisi bu kez M10 ve M20 ye oranla daha büyük bir ekran deneyimi sunuyor. Ekrana baktığımız zaman değişmeyen damla çentik kamera tasarımının hala aynı şeklini koruduğunu görebiliyoruz. Arka kasasına baktığımız zaman ise, kamera sayısının arttığını ve parmak izi okuyucu sensörün eklendiğini görüyoruz. Parmak izi okuyucu eklenmesi Samsung Galaxy M30s için oldukça iyi bir özellik olmuş. İlk çıkan Samsung Galaxy M serisi ve devamında çıkan M10 ve M20 de bulunmayan parmak parmak izi okuyucu oldukça dikkat çekmişti ve kötü tepki almasına sebep olmuştu. SAMSUNG GALAXY M30s İNCELEME

M30S
Samsung Galaxy M30S İnceleme 2

Kamera

Samsung un artık uygun fiyatlı diğer seri üyelerinden ayırdığı Galaxy M30s kamera konusunda bir devrim yaptı. Arkasında artık 3 kameraya yer veren Samsun Galaxy M30s, önde ise yine tek kameraya yer veriyor. Damla çentik şeklinde olan ön kamerası, bu kez kullanıcılarına çok iyi bir deneyim sunuyor. 16 megapiksel ön kameraya sahip olan Galaxy M30s fotoğraf çekimlerini pürüzsüz bir hale getiriyor. Arkada ise 48 megapiksel çözünürlüğe sahip olan ana kamerasına, 5 megapiksel çözünürlüğe sahip derinlik algılama ve 8 megapiksellik ultra geniş açılı kamerası eşlik ediyor. Fotoğrafların daha net ve pürüzsüz bir hal almasını sağlıyor. En küçük, noktaları bile net bir şekilde odak alıyor ve harika bir fotoğraf karesi ortaya çıkartıyor. Çektiğiniz her bir fotoğraf karesinin ışık, ve renklerini de harika bir netlikle çıkarıyor.

GENEL BAKIŞ

Samsung Galaxy M30s, Galaxy M serisinin en iyi çıkış telefonlarından birisi oldu. Tasarım ve donanım kısacası her alanda kendini değiştiren Galaxy M30s büyük bir ilgi topladı desek yalan olmaz. Samsung uygun fiyatlı seri telefonlarında en iyi yükselişi Samsung Galaxy M30s ile yaptı.

XİAOMİ REDMİ NOTE 7

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: