Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY J6 INCELEME - PROGRAM DESTEK
SAMSUNGİNCELEMELER

SAMSUNG GALAXY J6 INCELEME

SAMSUNG GALAXY J6 INCELEME Samsung un Galaxy J serisi ailesinde en farklı olarak çıkarttığı en iyi akıllı telefonu. Yeni çıkan Samsung Galaxy J6 tasarım ve donanım olarak hiçbir aile üyesine benzemiyor. Full HD+ AMOLED ekrana geçiş yapılan Galaxy J6 oldukça şaşırtmayı başarıyor. Tasarımı ile oldukça şık ve dikkat çekici duran Galaxy J6 kısa bir sürede hayran kilesi oluşturmayı başardı. Diğer aile üyelerine göre bir çok konuda farklılık gösterdi. Tasarımı tamamen değişen Galaxy J6 özellik açısından da kendisini bir hayli yeniledi. Konumlandırılan parmak izi okuyucusunun yerinin değişmesi, kamerasının gelişmesi, pil ömrünün uzaması, büyük olmasına rağmen tek elle kullanımın artık daha rahat olması gibi daha bir çok fiziksel ve donanımsal yenilikler barındıran Galaxy J6 oldukça seviliyor. SAMSUNG GALAXY J6 INCELEME

2018 in En Çok Satan Telefonu

Samsung un bir kaç arayla çıkarttığı yeni akıllı telefonları Samsung Galaxy J6 ve J6 Plus 2018 in en çok satan akıllı telefonları arasında yer alıyor. Orta halli telefonlarının tasarımında ve özelliklerinde fiyat arttırmadan radikal değişikliklere gitmesi oldukça dikkat çekti ve bir hayli sevildi. Bu da Galaxy J6 yı 2018 in en çok satılan telefonlarından biri haline getiri. Diğer J serisinde bulunan ekran kayması gibi bir kaç temek sorunun tamamen ortadan kalktığı en başarılı J serisi oldu diyebiliriz.

Kamera

Yeni Samsung Galaxy J6 maalesef çift kamera kurulumu ile gelmiyor. Samsung tan en çok istenilen şeylerden birisi olan çift kamera kurulumu maalesef J6 da da mevcut değil. 13 megapiksellik arka kamerası ve 8 megapiksellik selfie kamerası ile orta derece bir kamera deneyimi sunuyor.En büyük artısı olan ön kameranın hemen yanına konumlandırılmış LED sistemi ile gece çekimleri oldukça başarılı oluyor.

Genel Bakış

Genel olarak tasarım kullanım açısından oldukça başarılı bir akıllı telefon olmuş. Kolay kullanımı ve hafif olan tutuşu ile oldukça başarılı duruyor. Ana ekran düğmesinin kaldırılmasıyla az düğme olarak tasarlanılan Galaxy J6 FULL DH ekranıyla oldukça başarılı duruyor. Telefonhn arka kısmına konumlandırılmış olan kamera ve hemen altına bulunan parmak izi okuyucusu da daha kolay bir kilit ekranı açış seçeneği olmuş. Diğer aile üyelerine göre 12 saat aktif internet kullanımına dayanan pil ömrü sunuyor. Ortalama 18 ile 20 saat telefonla konuşma süresi bulunan Samsung Galaxy J6 oldukça başarılı bir batarya performansına sahip.

General Mobile GM 5D Root Atma

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Good article. It is unfortunate that over the last ten years, the travel industry has already been able to to fight terrorism, SARS, tsunamis, influenza, swine flu, and also the first ever true global downturn. Through it the industry has really proven to be solid, resilient and dynamic, finding new ways to deal with difficulty. There are generally fresh challenges and chance to which the industry must once again adapt and behave.

  2. Terrific post but I was wanting to know if you could write a litte more on this
    topic? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit further.
    Appreciate it!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: