Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY A80 İNCELEME Program Destek.com
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY A80 iNCELEMESi

SAMSUNG GALAXY A80 iNCELEMESi Samsung Galaxy A80 İncelemesi, Samsung u en yeni akıllı telefonlarından olan Galaxy A80 tasarım olarak bizleri şaşırttı. Galaxy A serisinin en iddialı ve en pahalı telefonu olarak A80 bakalım bizlere neler sunuyor. Samsung un ilk kez denediği kızaklı kasa tasarımını gördüğümüz A80 kızaklı kasa ile ön kamerasını gizliyor. Kızaklı kasasıyla ön kamerası gizlenen A80 6.7 inçlik büyüklüğünde Super AMOLED dev bir ekrana sahip. Tasarımı ve özellikleri sayesinde üst segment telefonların en yenisi olarak tahta çıkan Galaxy A80 oldukça ilgi görmeye devam ediyor.

Kamera

Kızaklı kamera tasarımına sahip olan Galaxy A80 nin ön kamerası arka kamerası ile aynı. Yani arka kamerası çevrilebilen bir yapıya sahip. Tek ama çok yönlü bir kamera yapısına sahip. 48 megapiksellik ana kamerası aynı zamanda ön kamera olarak da kullanılabiliyor. 123 derecelik bir açıyla fotoğraf çekebilen kamerası ile oldukça iyi bir deneyim sunuyor. 3 lü kamera kurulumu bulunan A80 ana kamerası 48 megapiksel olup ona 8 megapiksellik 123 derece fotoğraf çekebilen kamerası eşlik ediyor. 3. kamerası 3D ToF kamera bu da çok iyi derinlik algılamasına sebep oluyor. Samsung Galaxy A80 İncelemesi.

Galaxy A 80
Samsung Galaxy A80 Incelemesi 2

Genel Özellikleri

128 GB lık dahili depolaması dev dönebilen kamerası ile Samsung Galaxy A serisinin en iyi ve en ihtişamlı telefonu olmuş diyebiliriz. Döner kamerasının kullanışlılığı hakkında net bir şey söyleyemesek de çekim gücü oldukça başarılı bir akıllı telefon. Ekran altı parmak izi sensörü ile kilit ekranını hızlı bir açma imkanı sağlıyor. 25W gücündeki bataryası ile oldukça hızlı şarj dolum süresi konusunda da çok başarılı. Neredeyse hiç çerçevesi olmayan A80 Full HD+ ekran deneyimini en iyi şekilde sunuyor. Kamera çentiği olmaması nedeniyle ekran bölünmüyor ve tüm ekran kullanım keyfi sunuyor. Fiyat performans açısından bir çok özelliği ile karşılıyor diyebiliriz ancak, kamerasının sağlamlığı yönünde endişelerim var. Dönerli kamerasının sağlamlığını kaybetmesi A80 için oldukça kötü bir sonuç olur. Samsung Galaxy A80 İncelemesi.

galaxy a80, samsung, inceleme,incelemeler, samsung galaxy a80, kızaklı tasarım.

J415F U4 FRP COMBiNATiON

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı