Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz - PROGRAM DESTEK .COM
PÜF NOKTALARI

Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz

Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz
Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz 3

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz ile karşınızdayım. Veri kurtarma programlarıyla bir çok insanın başı beladadır. Genellikle ya karmaşık olurlar ya da sizden belli bir ücret almadan veri kurtarması yapmazlar. Sizlere vermiş olduğumuz linkten ücretsiz bir şekilde veri kurtarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. (Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz)
Öncelikle Nedir Bu Veri Kurtarma ?
Veri Kurtarma demek; Kısaca açıklamak gerekirse siliniş olan herhangi bir belgenin geri düzgün bir şekilde ortaya çıkarılması olarak nitelendirir isek çokta yanlış bir tanımlama yapmış olmayız.

Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz
Recuva Veri Kurtarma Programı Ücretsiz 4

Recuva Özellikleri

  1. Recuva diğer programa nazaran bir adım önde olmayı başarabildi. Nedeni ise sadece sabit disklerden, flash disklerden, hafıza kartlarından veri kurtarmak ile kalmıyor iPod verileri kurtarabiliyor.
  2. Diğer veri kurtarma programlarında basit arayüzler karşılıyor kullanıcısını, Recuva da ise daha karmaşık arayüz ile karşılaşırız bunun sebebi karmaşıklık değik kesinlikle kurtarılacak verilerin daha net olabilmesi için belirli bölgelere kadar el atması. Uzun ve derin taramasıyla daha net sonuçlar. Bu esnekliğe ve netliğe sahip olmak mutlu eder.
  3. Ek ve en önemli özelliklerinden biri de Recuva sayesinde gereksiz bulduğunuz bir belgeyi (resim,müzik,pdf,konuşma geçmişi,)aklınıza gelebilecek sanal olarak ne varsa siler. Bu silme işleminden sonra silinen veriler kurtarılamaz hale gelir. Kurtarılmış olsa bile bozuk içeriği anlaşılmayacak derecede karşımıza çıkmaktadır.
  4. Programın dezavantajlarından biri ise PRO olan versiyonunun ağır bir şekilde tanıtılması olmuştur.
X

Recuva indir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Not: Nasıl kullanıldığı hakkında ufak bir hatırlatma geçelim programın üst kısmından tarama yapacağınız yeri seçiyorsunuz. Daha sonra sağ tarafta SCAN basıp aramayı başlatıyorsunuz. Derinlemesine aramaya girdiği için biraz zaman alacaktır. Sonuçta programda yeşil ve kırmızı renkteki belgeler bulacaktır. Yeşiller sağlam olan belgelerdir. Kırmızılar ise kullanılmaz halde olanlar. Takıldığınız veya yapamadığınız bir kısım olursa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı