Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Pubg Oyun Ve Silah Hilesi - PROGRAM DESTEK
OYUNLARPÜF NOKTALARI

Pubg Oyun ve Silah Hilesi

Pubg Oyun ve Silah Hilesi için bilgilendirmeler,dünyada milyarlarca insan tarafından tercih edilen Pubg Mobile’da kullanılabilecek çok çeşitli sayıda silah bulunmaktadır. PUBG Mobile bu konuda diğer oyunlara nazaran çok daha fazla dikkat çekmektedir. Silahları farklı ekipmanlar ile kullandığınızda her zaman diğer oyunculardan birkaç adım önde olursunuz ve bu durum da size oyunda galibiyet kazandırır. Sizlere sunacağım bu silahların tüyolarını dikkate almanız ekipmanlarınızı doğru hazırlamanızı sağlar ve keyifli bol kazanç elde ettiğiniz oyunlar oynamanıza yardımcı olur. Haydi şimdi silahları elde etmenin hilelerini öğrenelim.

Pubg Oyun Ve Silah Hilesi
Pubg Oyun Ve Silah Hilesi

ASSAULT RİFLE

AKM ; Silahlarda oluşan geri tepme özelliğini nasıl kontrol altına alabileceğini bilen oyuncular tarafından kullanılır. Yakın,orta,uzun menzilli karşılaşmalarda kullanılacak çok güçlü silahlar arasında olması tercih sayısını arttırmaktadır. Geri tepme derecesi çok yoğun olduğundan compensator ile kullanılması oyuncunun denge sorunu yaşamasını engeller. 30 mermi kapasitesine sahip olan bu silah 7.62 mm cephane tipi mermi özelliğine sahiptir. Kabul ettiği eklentiler şunlardır ; Sight , Muzzle , Mag

VECTOR

350 m/s hızla hareket eden bu silahta 9 mm`lik mermi kullanılmaktadır. Yakın mesafede oldukça etkili olan bu silahın uzak mesafede kullanımı daha zordur. Her mermi başına 31 hasar kaydı oluşturur.

GROZA

Düşük geri tepme özelliği sayesinde dengeleyici olmadan da kullanımı rahattır. Yüksek ateş hızıyla birlikte yüksek hasar kaydı oluştumaktadır. Çok güçlü bir silah olduğu için oyuncular tarafından en çok tercih edilenlerden biridir. Yalnızca bir dezavantajı bulunmaktadır ; 3 sn`de yeniden şarjör yüklemesi yaptığı için çekişmeli bir oyunda gecikmeden dolayı oyuncunun kolay öldürülmesine sebep olabilir. 7.62 mm cephane tipinin bulunmasıyla birlite 30 adet mermi hazinesine sahiptir.

SCAR-L

Uzun ve kısa menzilli karşılaşmalarda oldukça etkilidir. Hem çok yönlü ve güçlü hem de oyuncular tarafından güvenilir olması sebebiyle oyuncular tarafından tercih edilme sayısı oldukça fazladır. Yüksek ateş hızı bulunmaktadır ve bu özelliği oyuncuların rakiplerine karşı daha güçlü ve hep önde olmasını sağlamaktadır. 4 tane eklentisi oluşturulabilmektedir ; Muzzle , Mag , Foregrip , Sight . 30 tane mermi kapasitesi ile birlikte 5.56 mm cephane tipi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: