Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Pes 2013 İndir Full Sürüm 2021 İndir - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Pes 2013 İndir Full Sürüm 2021 İndir

Pes 2013 İndir Full Sürüm 2021 İndir Pro Evolution Soccer (PES 2013), Konami tarafından geliştirilen bir futbol video oyunu serisinin 2013 sürümüdür. Bu oyunda, ilk kez Brezilya ulusal ligi takımının tamamı ilk defa dahil edilmiştir. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi oyun içerisinde yer almaktadır. Pes 2013 demo sürümü, 25 Temmuz 2012 tarihinde yayınlanarak 20 Eylül 2012 tarihinde tam sürümü yayınlanmıştır.
Pes 2013 indir, günümüzde hala kaliteli futbol deneyimini sunuyor. Işık efektleri ve kasvetli, parlak günleri doğru bir şekilde aktaran Pes 2013, en pratik kamera görüntülerini kullanmaktadır. Oyuncu modellemeleri kafa şekillerine kadar en ince detayı ile sağlam bir şekilde sunulmuştur. Oyuncuların yüzleri ise o döneme göre oldukça detaylı bir şekilde işlenmiş olarak karşımıza geliyor. Oyunu oynarken kendinizi oynadığınız oyuncu gibi hissedeceksiniz.

Pes 2013 İndir Full Sürüm  2021 İndir
Pes 2013 İndir Full Sürüm 2021 İndir

Pes 2013 İndir

oyununda, kendi sahanızı savunarak karşı sahaya ilerlemeye çalışmanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınız ile paslaşarak önemli noktalara gelerek topu karşı kaleye göndererek puan kazanmanız takımınızı öne geçiriyor. Başarılı gollerin ardından oyuncu animasyonları sizi sahanın içerisinde hissettirecek ve daha dikkatli bir şekilde oynamanızı sağlayacaktır.Gelişmiş top sürme sistemi ile profesyonel bir oyuncu olabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan taraftar sesleri ile kendinizi seçtiğiniz statta hissederek sanki oyunun içerisinde ki futbolcu gibi hissetmenizi sağlıyor. Oyunda neredeyse tüm ülkeler ve bu ülkelerin ligleri bulunuyor. Pes 2013 içerisinde sevdiğiniz modları yükleyerek oyuna farklılıklar katabilirsiniz.Neredeyse hepimizin çocukluğunda önemli bir yer edinmiş Pes 2013, bu sürümü ile büyük bir değişime uğradı. Grafiklerinde önemli gelişmeler taşıyan serinin bu sürümü, grafikleri ve sahanın tasarımı ile bizlere futbol deneyimini baştan aşağı sunarak yaşatıyor. Önceki yıllardan çok daha iyi bir durumda olan oyunda, yapay zeka iyileştirmeleri ve oyuncuların koşmalarında olan değişiklikleri detaylı bir şekilde görebiliyoruz.Bu yazımızda Pes 2013 indir için sizlere detaylı bir şekilde anlatım yaptık.

X

Pes 2013 İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı