Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu NOTE 8 3.29 İmei Repair 8 BOARD İd 3.29 Eng Rom GÜNCEL DOSYA
PROGRAMLARPÜF NOKTALARI

NOTE 8 3.29 İmei Repair 8 BOARD İd 3.29 Eng Rom

NOTE 8 3.29 İmei Repair 8 BOARD İd 3.29 Eng Rom Merhaba Program Destek takipçileri. Bugün sizlerle beraber note 8 3.29 imei repiar nasıl kolay bir şekilde imei repair yapılır onları anlatacağım. Sitemiz de eski bir konu olan paylaşımdır yalnız yeni ve kolay halini paylaşacağım. Biz dosya buldukça sitemizde paylaşıyoruz bizi tercih edenlere en güncel dosyaları paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi gelelim nasıl yapıldığına

Note 8  3.29 İmei Repair 8 Board İd 3.29 Eng Rom
Note 8 3.29 İmei Repair 8 Board İd 3.29 Eng Rom

Dft Box kullanıyorsanız eğer Cihazı test point ile EDL Moda al rawprogram0.xml ve patch0.xml Seçin Skip security partiton işaretini kaldırın. Chimera kullanıyorsanız eğer zip halinde direk telefonu flashlayın. Yazılım bittikten sonra telefonumuzu kurup kurulum bitttikten sonra 3 dk bekle daha sonra *#*#717717#*#* ile diag açın. Cihazı tekrar edl moda alıyoruz bu sefere global orjinal miui V11.0.9.0.PCOMIXM yazılımı edl modda yüklüyoruz ve işlem bitiyor . Eski yapılış yöntemi

Mİ 10 İMEİ REPAİR

 

PROGRAM DESTEK TAKİPÇİLERİNE DİKKAT!

Merhablar Program Destek ailesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geldiğinde sağlam düzgün ve kullanışlı programlar paylaşmaktayız. Telefonlarınıza yüklenen root dosyaları yazılım veya benzeri dosyalar tarafımızca denenmiştir denenmemiş dosyalar sitemizde paylaşılmamıştır.
İmei repair işlemleri TÜRKİYE Cumhuriyetinde yasa dışıdır tüm sorumluluklar kullanıcılara aittir. Sitemizde paylaşılan dosyalar imei bozulan telefonlar içindir.
ROOT yüklenen telefonlar veya İphone de Jailbreak işlemleri garantili telefonları garanti dışı bırakmaktadır. İşlem yapmadan önce bu sorumlulukları almanız gerekmektedir. Sitemizde bulunan tüm işlemleri tarafımızca denenmiştir aksi durumlarda FACEBOOK adresimizden ulaşabilirsiniz. Telefonunuzda oluşan sorunlardan sorumluluk kabul etmiyoruz.
Apk dosyaları vb. dosyalar telefonunuza zarar vermemektedir. Aksi durumlarda yorum da yapabilirsiniz.
SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIZ

X

3.29 ENG ROM

İndirme Bağlantısı (50) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı