Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu NOTE 11S FLUER MEiL IMEi REPAiR - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELERPROGRAMLARPÜF NOKTALARI

NOTE 11S FLUER MEiL iMEi REPAiR

NOTE 11S FLUER MEiL iMEi REPAiR Herkese merhabalar Program Destek takipçileri. Bugün sizlerle birlikte NOTE 11S cihazımıza imei repair işlemi nasıl yapılır onu göstereceğiz. Daha fazla bu tarz repair işlemleri için bizi takipte kalmayı unutmayın. Şimdi işleme geçelim. NOTE 11S FLUER MEiL iMEi REPAiR

Note 11S Fluer Meil Imei Repair
Note 11S Fluer Meil Imei Repair 3

NOTE 11S iMEi REPAiR

NOTE 11S iMEi REPAiR Evet arkadaşlar işlem geçmeden önce, işlemi yapacağımız tollar DFT PRO ve CHİMERA gibi ücretli tollardır. Bu işlemi yapabilmeniz için bu toolara sahip olmamız gereklidir. Önecelikle DFT toolumuza MTK bölümünden BackUp Nvram’ı seçiyoruz ve cihazı kapalı bir şekilde ses arttırma ve azaltma tuşuna basılı tutarak bağlıyoruz.

Note 11S Fluer Meil Imei Repair
Note 11S Fluer Meil Imei Repair 4

Cihazın yedeğini aldıktan sonra DFT toolumuzu kapatıyoruz chimera toolumuzu açıyoruz. Bu programada yine aynı şekilde cihaz kapalı bir şekilde ses arttırma ve azaltma tuşlarına basılı tutarak cihazı bağlıyoruz. Bağladıktan sonra imei tamir etme kısmına girip IMEI1 ve IMEI2 kısmına geçerli 2 IMEI yazıyoruz ve işlemi başlatıyoruz. İşlem başladıktan sonra cihazın bağlantısını kesmeyin. Bu işlem belli bir zaman alabilir sabırlı olun. İşlem başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Yapılacak işlemler bu kadar. NOTE 11S cihazına IMEI repair işlemi başarılı olmuştur.

NOTE 11S YAZILIM

NOTE 11S YAZILIM Eğer cihaz repair işleminden sonra çöker ve açılmaz ise, sizlere aşağıdaki verdiğimiz linkteki yazılım dosyasını indirin. Ve bu yazılımı DFT PRO ve ODİN gibi flash tool programından atabilirsiniz. Bu işlemde bilgileriniz siliniyor. Gerekli yedeklemeleri dilerseniz repair işlemine başlamadan yapabilirsiniz.

X

NOTE 11S FLUER YAZILIM

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: